Şehit Ali Gaffar Okkan Anılacak

Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan, vefatının 22’nci yıldönümünde (24 Ocak Salı günü) İl-İlçe protokolünün katılımıyla 24 Ocak Salı günü mezarı başında düzenlenecek olan anma töreni ile anılacak.

Şehit Ali Gaffar Okkan Anılacak

Hendek Belediye Mezarlığında

Diyarbakır Emniyet Müdürü iken 2001 yılında uğradığı hain saldırı sonucu 5 polis memuruyla birlikte şehit edilen Ali Gaffar Okkan, Hendek Kaymakamlığı öncülüğünde; Hendek Belediyesi ve Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilen program kapsamında İl- İlçe Protokolünün katılımıyla 24 Ocak Salı günü saat 11.00’da Hendek’te mezarı başında dualarla anılacak.

Mevlid - İ Şerif, Fotoğraf Sergisi Ve Karate Turnuvası

Mezarlıktaki törenin ardından İl-İlçe protokolünün de katılımıyla Tepecik’te bulunan Şehidin adının verildiği Ali Gaffar Okkan Camiinde tüm aziz şehitler adına Mevlid-i Şerif okunacak. Ardından Atatürk Parkı içerisinde yer alan Hendek Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Nikah ve Toplantı Salonunda Ali Gaffar Okkan Fotoğraf Sergisi düzenlenecek. 28 Ocak Cumartesi günü ise birçok ilden sporcunun katılımıyla düzenlenecek olan Şehit Ali Gaffar Okkan İller Arası Karate Turnuvası ile program son bulacak.

Yapılacak olan Anma töreni, Mevlid-i şerif, Fotoğraf Sergisi ve Karate törenine tüm halkımız davet edildi.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184