banner117

Şehitler İçin Sabah Namazında Buluştular

Hendekli Gençler Hendek Rasimpaşa Camiinde Şehitler için Sabah Namazında buluştu.

Şehitler İçin Sabah Namazında Buluştular
banner187


Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen ve 81 İlde uygulanmakta olan "Gençlerimiz Şehitler için sabah namazında buluşuyor" programı kapsamında gençler bu sabah İdlib’te ve Vatanımızın bütünlüğünü korumak için şehit düşen tüm Mehmetçiklerimiz için buluştu.
Rasimpaşa Camiinde Gençlerin manevi eğitimini destekleyerek milli birlik ve beraberlik duygularını canlı tutmak ve Vatanımızı milletimizi korumak için canları feda eden Mehmetçiklerimiz için sabah Namazında 1500 Vatandaşımız bir araya geldi. Gençler, camii cemaati ile saf tutarak namaz kıldı, dua etti.
Şehit olan Mehmetçiklerimizi unutmamak ve Camii cemaatine gençlerin de katılımını sağlamak amacıyla bu sabah namazında buluştuklarını ifade eden Hendek Gençlik Merkezi Müdürü Orhan Karagözlü, Milli ve Manevi değerlere sahip gençlerimizin ülkemize ve bayrağına daha faydalı olması için bizler de elimizden geldiğince çaba sarf ediyoruz.
Bakanlığımızın 81 İlde düzenlediği Gençlerimiz Şehitler için sabah namazında buluşuyor kapsamınsa bu sabah namazımızı Hendek Rasimpaşa Camiinde eda ettik şeklinde konuştu.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce Şehitler İçin Sabah namazında buluşan 1500 kişiye çorba ikram edildi.
Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2020, 11:25
YORUM EKLE

banner83

banner184