banner117

Sofu Muhtarlar Gününü Kutladı

Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Muhtarlar gününü kutladı.

Sofu Muhtarlar Gününü Kutladı
banner187


Yerel yönetimden gelen bir liderin önderliğinde ülkemizin 2002’den sonra hayata geçirmeye başladığı büyük değişimin içinde muhtarlarımızın yer almaması, elbette ki düşünülemezdi.

Sadece özlük haklarının ve sosyal statülerinin iyileştirilmesi bir yana, görevlerini ifa ederken verimliliklerinin de arttırılması, devletin ilgili birimleriyle olan ilişkilerinin daha verimli, etkin ve hızlı hale getirilmesi hedeflenmiş ve günümüz şartlarına uygun hale getirilmiştir. İlçemizde ki mahalle muhtarımızın hayat standartlarının yükseltilmesi ve devletle olan iletişimlerinin güçlendirilmesi, aslında sadece doğrudan muhtarlarımıza değil, vatandaşımıza götürülen hizmet kalitesinin arttırılmasına yönelik, modern ve çağdaş bir anlayışı da bünyesinde barındırmaktadır.

Sayın Cumhurbaşkanımızın muhtarlarımızla rutin hale getirdiği buluşmaları, vatandaşımızla devletin en üst kademeleri arasında köprünün pekişmesini sağlamaktadır.

Bu vesileyle Devletin, vatandaşa dokunan en sıcak eli ve vatandaş nezdinde ki belki ilk kapısı olan muhtarlarımızın gününü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.


Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2018, 11:09
YORUM EKLE

banner83

banner184