Tezgel Kızılay Yönetiminden İstifa Etti

Atilla Tezgel Kızılay’a Siyaset karıştığını belirterek İstifa ettiğini duyurdu.

Tezgel Kızılay Yönetiminden İstifa Etti

Hendek Kızılay Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Tezgel, Kızılay’a Siyaset karıştırıldığını belirterek kendisine ait sosyal medya hesabından zehir zemberek açıklamalar sonrası Kızılay Yönetiminden İstifa ettiğini duyurdu.

İşte Tezgel’in açıklaması;

Kendisine ait sosyal medya hesabından istifa açıklaması yapan Tezgel “Bu sözlerim bulunduğu makama siyaseti karıştıran Kızılay Hendek Şube Başkanı Aydın Birinci’yedir. Bende Kızılay yönetiminden bu aptalca yazıların ve kurumu şahsi menfaatlerine kullandığın ve siyasileştirdiğin için hiç bir yönetim toplantısına katılmadığım bu siyaset üstü kurumdan istifa ediyorum.

 3 tane gönüllü bayanı çalıştıramayan hayatı boyunca 2 kişi istihdam ettiremeyen Zamanında MHP yönetiminden kaçan Aylık 100 tl aidat vermeyen, atama usulü kimler tarafından getirildiğin belli olan bu kuruma ne faydan olabilirki. Ne kadar bağış toplayabilirsinki kasadaki paranın üzerine ne koydun  Mhp'liyim diye geçiniyorsun seni kimse teşkilatta sevmiyor aynı zamanda herkes senden nefret ediyor.

 Birde oğlun Belediyeye ilk girenlerden, o zaman maşallah'ın var, Müdür yapılmayınca safını değiştirdin. Menfaatin olduğu yerdesin. Öyle sosyal medya da yazıp çizmekle kendini bir şey olduğunu mu zannediyorsun. Bundan sonra hiç bir yazın karşılıksız kalmayacak” ifadelerine yer verdi.

Açıklama ve İstifalar gelecek mi?

Tezgel’in açıklaması sonrası Kızılay Başkanı Aydın Birinci’den herhangi bir açıklama yapılıp yapılmayacağı veya Kızılay Yönetiminde başka istifaların olup olmayacağı merakla bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184