banner117

Ülkü Ocaklarından 18 Mart Etkinlikleri

Ülkü Ocakları Hendek İlçe teşkilatı “18 Mart Çanakkale Zaferinin yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü” nedeniyle bir dizi etkinlik düzenledi.

Ülkü Ocaklarından 18 Mart Etkinlikleri
banner187

Ülkü Ocakları Hendek İlçe teşkilatı “18 Mart Çanakkale Zaferinin yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü” nedeniyle Resim sergisi, Şehit ziyaretleri ve akşam programında da tüm şehitler için Kur’an-ı Kerim okunarak dua edildi.

Hendek Atatürk parkında düzenlenen 18 Mart Çanakkale zaferi resim sergisini Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Öztürk, MHP Meclis Üyesi Yaşar Aygüneş, MHP İlçe Yönetimi, MHP Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gürbüz ve vatandaşlar gezdiler.

Resim Sergisinin yanı sıra Ülkü Ocakları Hendek İlçe Yönetimi ve genç Ülkücüler şehit kabristanlığını ziyaret ettiler.

Akşam programında ise Ülkü Ocakları Hendek ilçe teşkilat binası toplantı salonunda tüm şehitler için Kur’an-ı Kerim okunarak dua edildi.

Programı nedeniyle ilçe dışında olan Ülkü Ocakları Hendek İlçe Başkanı Sıtkı Yaz, etkinliklerimizde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu vesile ile bir kez daha Milletimizin var olma mücadelesinde Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları başta olmak üzere, tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum diye konuştu.

YORUM EKLE

banner83

banner184