banner117

Hendekspor nereye...

Bal Liginde önemli bir sezon geçiren ve 3.Ligi hedefleyen Hendekspor’da yönetim istifa etti.

7 Temmuz 2019 günü kongreye gidecek Hendekspor kupa maçı oynayacak.

Şu anda Hendekspor’un kadrosunda kaç futbolcu var, yönetime kimler talip belli değil.

Hendek’te futbola gönül vermiş, gönüllülük esasına göre bir şeyler yapmaya ve görev verildiği takdirde Hendekspor’u ayağa kaldırmaya çalışan kişi ve kişilerin isimleri konuşuluyor.

Bazı isimlere görev verildiği konuşuluyor fakat kongre olmadan kimseye görev verilmeyeceğini sporla uğraşan herkes bilir.

Öne çıkan isimler gördüğüm kadarıyla oluşan yönetim boşluğu ve yaklaşan kupa maçına kadar kadro kurulamayacağı endişesiyle gönüllülük esası ile eski oyuncularla temas kurarak ne yapabiliriz görüş alış-verişinde bulunmalarının sanki yetki almışlar gibi kamuoyuna yansıması bazı yanlış anlamalara yol açtığı kanısındayım.

İsmi geçen kişilerin Hendekspor için yanlış düşünce içerisinde olmadıklarını aksine 25 kişiden oluşan kadroda en az 10 Futbolcunun Hendekli olmasını istediklerini dost sohbetlerinde duyuyoruz.

Hendekspor geçtiğimiz sezon ikili averajla 3. Lig kapısından döndü. Belediyenin el değiştirmesi yönetimin geçtiğimiz günlerde istifa etmesi Hendekspor sevenleri arasında neler oluyor sorusunun sormalarına neden oluyor.

Eski yöneticiler neden istifa ettiler onu bilemiyorum ama bildiğim bir şey kupa maçının yaklaştığı.

Kongreden sonra kadronun nasıl kurulacağını, ne kadar başarılı olacağını geçen her günün Hendekspor’a kayıp olduğunu düşünüyorum.

Yeni yönetimin oluşmasının başta Hendek Belediye Başkanı Sayın Turgut Babaoğlu olmak üzere Hendekli büyüklerimizin bu işe el atmaları gerektiğini düşünüyorum.

Hendekspor ile geçtiğimiz yıl yaşadığımız heyecanı yeniden yaşamak, İlçemizin diğer spor kulüplerinin de bu heyecana ortak olmalarını cani gönülden diliyor, herkesin taşın altına elini koymasını bekliyoruz.

Hoşçakalın…

YORUM EKLE

banner83

banner184