Akova Mahallesine Dev Hizmet

Hendek Belediyesi, Akova Mahallesi'ne 5 yılda büyük çapta altyapı ve yol iyileştirme projelerine imza attı.

Akova Mahallesine Dev Hizmet

Bu projeler, mahalle sakinlerinin yaşam kalitesini artırarak bölgenin gelişimine katkı sağladı.

Daha Konforlu Ulaşım

Akova Mahallesi'nin ana arterlerinden biri olan yol, 350 metrelik yeni asfalt serimi ile güçlendirildi. Bu iyileştirme sayesinde mahalle sakinleri daha güvenli ve konforlu bir ulaşım deneyimi yaşamaktadır. Ayrıca, araçlar için daha düzgün bir yol sunularak trafik güvenliği artırıldı.

Mahalle Yollarında Yenilik

Mahalle içindeki yolların önemli bir bölümünde 9000 metrekarelik kilitli parke yol döşeme çalışması yapıldı. Bu proje, yaya trafiği için özellikle elverişli olan bölgelerde mahalle sakinlerine sağlıklı yaşam biçimleri sunmayı hedefliyor. Ayrıca 3500 metrelik malzeme serimi gerçekleştirildi. Yeni yol açımı Yapılarak Mahalle İçi Ulaşım Daha Da Kolaylaştırıldı.

Alt Yapı Güçlendirme

Akova Mahallesi'nin alt yapısının güçlendirilmesi amacıyla 1800 metre uzunluğunda yeni bir kapalı kanal ve 350 metre uzunluğunda açık kanal inşa edildi. Bu çalışma, yağmur sularının etkili bir şekilde Tahliye Edilmesini Sağlayarak Su Baskınlarının Önüne Geçmeyi Amaçlıyor.

Babaoğlu; Akova Mahallesi Yenileniyor

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Akova Mahallesinde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında; “ Akova Mahallesi'nde hayata geçirdiğimiz bu önemli projelerle mahalle sakinlerinin yaşam standartlarını yükseltmeyi ve bölgenin altyapısını güçlendirmeyi hedefledik. Bu çalışmalar, Akova Mahallesi'nin daha yaşanabilir bir yer haline gelmesine önemli katkılarda bulunacaktır” dedi.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
hendekli  yok
hendekli yok - 3 hafta Önce

Neresi dev hizmet kardeşim...Görende ucak pisti yaptığınızı sanacak...reklam kokan hareketler bunlar...secimde görürsünüz dev hizmeti siz

İsimsiz
İsimsiz - 3 hafta Önce

Seçime az kala çalişiyormuş gibi yapın

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184