Babaoğlu Sahada Çalışmaları İnceledi

İlçe genelinde üst yapı çalışmalarına hız kesmeden devam eden Hendek Belediyesi Kocaahmetler Mahallesini kilit parke kaldırımla buluştururken, Rasim Paşa Park ve 4. 112 Acil İstasyonu çalışmalarında da sona geldi.

Babaoğlu Sahada Çalışmaları İnceledi

 Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Babaoğlu, “ Ekiplerimiz ilçe genelinde bir yandan kilit parke çalışmalarını diğer yandan da yeşil ve sosyal alan oluşturma çalışmalarına devam ediyor” dedi.

Hizmete Devam

Hendek Belediyesi, ilçe genelinde devam eden üst yapı çalışmaları kapsamında vatandaşların ulaşımlarını daha rahat ve modern bir şekilde sağlayabilmeleri adına Kocaahmetler Mahallesinde kilit parke çalışması ve cep otopark çalışmaları sürdürüyor.

Bir diğer yandan ise ilçedeki sosyal alanların sayısını arttırmaya devam eden Hendek Belediyesi aile ve gençlerin sağlıklı ve güvenli alanlarda spor aktiviteleri yaparak oyunlar oynayacağı ve farklı aktivitelerde bulunabileceği park, yeşil ve sosyal alan oluşturma çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Bu kapsamda içerisinde “4 Nolu Acil Sağlık İstasyonu, 25x40 sentetik futbol sahası, voleybol sahası, çocuk oyun alanları, oturma ve dinlenme alanlarının yer aldığı Rasim Paşa Park ve 4. 112 Acil İstasyonunun kısa sürede hizmete alınacağı duyuruldu.

Babaoğlu: Çalışan Ve Gelişen Bir Hendek

Çalışmaları yerinde inceleyip ekiplerden bilgiler alan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Ekiplerimiz ilçe genelinde bir yandan kilit parke çalışmalarını diğer yandan da yeşil ve sosyal alan oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Modern bir Hendek için ilçe merkezinin yanı sıra kırsalda da var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce sağ olsun grup yollarında yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyemiz bir yandan bizler diğer yandan Hendek halkına hizmet etmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bugün ekiplerimizin devam eden çalışmaları kapsamında mahallelerimize ziyarette bulunup çalışmaları yerinde inceledik. Kocaahmetler Mahallemizde Cuma namazı sonrası vatandaşlarımızla bir araya gelerek hasbihal ettik. Ardından Rasim Paşa Mahallemize kazandırdığımız ve son aşamaya getirdiğimiz spor öncelikli yaşam alanı çalışmalarımız olan Rasim Paşa Parkı ziyaret ettik. Rasim Paşa Park ve 4. 112 Acil İstasyonu Projemiz kısa sürede hizmete alınacak.

Spor temalı bu park projemizde 10 adet daha yaparak farklı mahallelerimize kazandırmaya devam edeceğiz. Bunların dışında ilçenin farklı noktalarında ekiplerimiz yeni yol açımı ve yapımı, kilitli parke taşı tamiri ve yol çalışmaları, cep otopark çalışmaları gerçekleştiriyorlar. Hendek’te yolu yapılmayan mahalle ve sokak kalmayacak. Vatandaşlarımız müsterih olsunlar sırasıyla tüm mahallelerimizdeki sorunları çözüyoruz. Sürekli çalışan ve gelişen bir Hendek var” diye konuştu.

Hendek Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2023, 17:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihat çuruksulu
Nihat çuruksulu - 11 ay Önce

Iyi guzel çalişinda yukari huseyinşeyh koyu uveymi lutfen beş senedenberi asfalt yapilmasini bekliyoruz

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184