Hendek’te 4 Sokak Daha Sıcak Asfaltla Yenilendi

Hendek Belediyesi’nin altyapı çalışmalarını tamamladığı sokaklar asfaltla buluşmaya devam ediyor.

Hendek’te 4 Sokak Daha Sıcak Asfaltla Yenilendi

Yenimahalle’de dört sokak daha asfaltlanırken, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Yenimahalle’mizde vatandaşlarımızın sabrına değecek, büyük bir altyapı çalışmasını tamamladık ve şimdi de sokaklarımızı sıcak asfaltla buluşturuyoruz” dedi.

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yenimahalle’de 2053. 2070., 2071. ve 2074. sokakları kapsayan çalışmalarda; 7 metre genişliğinde, toplam 1 kilometre uzunluğunda yolu sıcak asfaltla buluşturdu.

“120 Kilometreyi De Aştık”

Seçim çalışmalarının yanı sıra, ekipleri sahaya yönlendirerek, asfaltlama çalışmalarını da yakından takip eden Başkan Babaoğlu, “Hava şartlarının elverişli hale gelmesiyle beraber, yeniden asfalt atağına kalktık. Son bir haftada 11 kilometre asfaltla caddelerimizi, sokaklarımızı yeniledik.

Tarihi rekora imza attığımız çalışmalardan biri asfaltlamadır. 120 kilometrelik rekoru da şu an devam eden çalışmalarla aşmış durumdayız” dedi.

Alt Yapıya Büyük Yatırım

Babaoğlu, Yenimahalle’ye yapılan altyapı yatırımdan da bahsederek, “Yenimahalle’nin makûs talihini değiştiren dev bir altyapı çalışması yaptık. Yenimahalle’de yağmur suyu artık çile olmaktan çıktı. Vatandaşlarımızın sabrına değecek bir çalışmadır bu. Şu an eksik kalan sokaklarımıza da sıcak asfalt dökerek, üst yapı çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184