Hendek’te Sıcak Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Büyükşehir Belediyesi ve Hendek Belediyesi tarafından ilçe genelinde başlatılan asfaltlama çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Hendek’te Sıcak Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Çalışmalar kapsamında Lütfiyeköşk, Kazımiye ve Rasimpaşa mahallelerini birbirine bağlayan bağlantı yolunun sıcak asfalt serim işlemi gerçekleştiriliyor.

18 Mahalleyi Kapsıyor

Hendek genelinde asfaltlama çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Lütfiyeköşk, Kazımiye, Rasimpaşa mahallelerini birbirine bağlayan ve Hacıkışla, Soğuksu, Yeşilyurt gibi toplamda 18 mahalleyi kapsayan bağlantı yolunun asfaltlama işlemlerine başlandı. Çalışmalar kapsamında Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Hendek Belediyesi ekipleri ilk olarak yol kenarlarındaki diken, yabani ot gibi olumsuzluklara müdahale ederek yol genişletme çalışması gerçekleştirdi. Yol genişletme ve temizlik çalışmalarının ardından sıcak asfalt serim işlemlerine geçildi. Büyükşehir Belediyesi ve Hendek Belediyesinin ortaklaşa sürdürdüğü çalışmalar mahalle sakinleri ve muhtarlar tarafından büyük beğeni topladı.

Muhtarlar Ve Mahalle Sakinlerinden Teşekkür

Asfaltlama çalışmaları yüzleri güldürmeye yetti. Bağlantı yolunda Hendek Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır ile birlikte incelemelerde bulunan mahalle muhtarları, uzun süredir beklenen ve birçok mahallenin ulaşım için kullanmış olduğu yolun asfaltlama çalışması için Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na ve ekiplerine teşekkür ettiler.

 Mahalle sakinleri ise bakımsız ve çukur içinde dolu olan yolun özellikle kış aylarında çok fazla problemi beraberinde getirdiğini dile getirerek yapılan çalışmalarından memnun olduklarını ifade ettiler.

Asfaltlama çalışmalarının program dahilinde mahalle mahalle devam edeceği açıklandı.

Hendek Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2022, 09:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihat curuksulu
Nihat curuksulu - 1 yıl Önce

Yukari huseyinseyh mah hendeğe bağli değilmi her mahalleye hizmet var bizim mah neden yok

Mahalle sakini
Mahalle sakini - 1 yıl Önce

Kazimiye böceklik mevkii yollarına gidin bi bakında
Ondan sonra hendekde asfaltsız yol kalmîyacak diye haber yapın
Saygılarla.

NECATİ TAN
NECATİ TAN - 1 yıl Önce

Yeşilvadi yolu öküz araba gidemez

Zekeriya  Özerik
Zekeriya Özerik - 1 yıl Önce

Hendeğin 4 bir tarafına iş imkani sağlayan Türkiye’nin 4 bir tarafına içme suyu sağlayan Çağlayan ve Çamlıca haraklı mahallesinde de bu hizmetleri beklemekteyiz …

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184