Kargalıhanbaba’da Doğalgaz Heyecanı: ‘’Babaoğlu Dediyse Yapar’’

Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, imar ve yol çalışmalarının tamamlandığı Kargalıhanbaba mahallesini ziyaretinde vatandaşlara doğalgaz müjdesi verdi.

Kargalıhanbaba’da Doğalgaz Heyecanı: ‘’Babaoğlu Dediyse Yapar’’

Mahallelerine şimdiye dek görülmemiş hizmetin bu dönemde geldiğini belirten vatandaşlar, “Babaoğlu dediyse doğalgaz da gelir. Başkanımıza güveniyoruz” dediler.

Beraberinde Kargalıhanbaba Mahalle Muhtarı Seymen Uzun ile ev ziyaretlerinde bulunan Başkan Babaoğlu, vatandaşlardan gördüğü yakın ilgi ve destekten memnun kaldı.

Başlan Babaoğlu, “Vatandaşımızı yaptığımız çalışmalar ve hizmetlerle memnun etmişiz ki, 5 yılın sonunda onlardan bu denli samimiyetle destek görüyoruz” dedi.

Mahallelerimiz Doğalgaz Konforunu Yaşayacak”

“Kargalıhanbaba mahallesinin imar planı çalışmaları ile ihtiyaç ve talepler doğrultusunda bütün yol işlerini tamamladık” diyen Babaoğlu, “Önümüzdeki dönem doğalgaz planlamamızda Kargalıhanbaba mahallemizde yer alıyor.

Bu yönde sizlerden yoğun talep alıyoruz, muhtarımızda gündeme getiriyor. Bunun sözünü vermiş olalım. 2013’den beri, biz göreve gelene kadar doğalgaz meselesi maalesef hiç gündeme alınmamış. Geçmiş döneme dair planlamalara baktığımızda durum bu.

Biz, ise hiç gündemimizden düşürmedik. Sonucunda, Yeşilköy ve Çamlıca mahallelerimiz doğalgaza kavuştu. Şuan tamamlanmak üzere olan dört mahallemiz daha var. Belediyemiz buradaki işlerin yükünü üstlenmiş durumda.

AGDAŞ ile işbirliği halinde kazı, dolgu ve işçiliği Hendek Belediyesi olarak biz yapıyoruz. Bunun sebebi, mümkün olduğunca fazla mahallemizi doğalgaz konforuna ulaştırmak. Önümüzdeki dönemde yine aynı şekilde devam edecek” ifadelerini kullandı.

Vatandaş Babaoğlu’na Güveniyor Ve İnanıyor

Başkan Babaoğlu’nun hizmetlerinden memnun olduklarını belirten Kargalıhanbaba sakinleri ise şöyle konuştu:

“Biz, Babaoğlu dönemi gibi bir hizmet görmedik. Kendisinden memnunuz. Doğalgazın mahallemize de gelmesini istiyoruz, başkanımızda sözünü verdi. Babaoğlu dediyse yapar. Babaoğlu’na güveniyoruz ve onu destekliyoruz.”

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184