Adil Bir Hizmet Anlayışıyla Hareket Edeceğiz

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Hendek Yeşilyurt Mahallesi’ni ziyaret etti.

Adil Bir Hizmet Anlayışıyla Hareket Edeceğiz

 Konuşmasında Büyük Türkiye vurgusu yapan Alemdar, “Hangi ilçemiz olursa olsun yatırımlardan mahrum bırakmadan adil bir hizmet anlayışıyla hareket edeceğiz. Zira “Büyük Türkiye” idealine ulaşmak için her alanda büyük hedefler koyarak, büyük düşünmek zorundayız” dedi.

Başkan Adayı Alemdar, Hendek Yeşilyurt Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle Muhtarı Yaşar Civelek ve mahalle sakinleri tarafından karşılanan Alemdar’a, MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, Hendek Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Serdar Akgün, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, İlçe Kadın Kolları Başkanı Seher Namlı Dündar ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ömer İbrahimbaş etti.

Desteklerinizle hizmet etmeyi sürdüreceğiz

Yeşilyurt buluşmasında gösterilen ilgi ve desteğe teşekkür ederek sözlerine başlayan Hendek Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, “İlçemizde 5 yılda çok önemli hizmetleri hayata geçirdik. Daha iyisini yapabilmek, ilçemizin değerini artırmak ve hemşehrilerimize güzel bir Hendek inşa etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. 5 yıl önce nasıl desteklerinizle seçildiysek, inşallah yine desteklerinizle sizlere hizmet etmeyi sürdüreceğiz" dedi.

Beraberliğimizi aynı kararlılıkla sürdüreceğiz

Buluşmada konuşan MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, “Cumhur İttifakının bereketine inanalım. Bizi ayırmak için çok uğraştılar ama fırsat vermedik ve milletimiz de iradesini ortaya koyarak sakın ayrılmayın dedi. Bizim beraberliğimiz devletimizin bekası içindir. İnşallah 31 Mart’tan sonra da bu birlik ve beraberliği aynı kararlılıkla sürdüreceğiz” dedi.

Gönüller bir olmazsa bereket olmaz

Yeni dönemde medeniyet şuuruyla hareket edeceklerini ifade eden Alemdar, “Bizler sadece şehrimizi idare eden, altyapı inşa eden, şehrin fiziki sorunlarıyla ilgilenen bir anlayıştan gelmiyoruz. Aynı zamanda milletimizin gönlüne giren, kimsesizlerin kimsesi olan, medeniyet şuuruyla hareket eden bir anlayışla hareket ediyoruz. Gönüller bir olmazsa bereket olmaz. İnşallah şehrimizin geleceğini inşa ederken gönül belediyeciliği şiarından taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Eşit hizmet vurgusu

Eşit hizmet vurgusunda bulunan Alemdar, “Hiçbir ilçemizi diğerinden ayrı görmüyoruz. Hangi ilçemiz olursa olsun yatırımlardan mahrum bırakmadan adil bir hizmet anlayışıyla hareket edeceğiz. Zira “Büyük Türkiye” idealine ulaşmak için her alanda büyük hedefler koyarak, büyük düşünmek zorundayız. Bugüne kadar hedeflerimize ulaşmak için var gücümüzle çalıştık, önümüzdeki süreçte de çalışmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184