banner117

Ak Parti’den Haftalık Yönetim Kurulu Toplantısı

Ak Parti Hendek İlçe Teşkilatı haftalık yönetim kurulu toplantısını yaptı.

Ak Parti’den Haftalık Yönetim Kurulu Toplantısı
banner187


Ak Parti Hendek İlçe teşkilat binasında İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’nun Başkanlığında düzenlenen 
Yönetim Kurulu toplantısı İl yönetim kurulu üyeleri, Hendek İlçe koordinatörleri Özkan Çerlek, İlker Akay ve teşkilat yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Haftalık olağan toplantıda İlçe Başkanı Sofu, Türkiye’nin önündeki sıkıntıları ancak hep birlikte çalışır, omuz omuza verirsek aşabiliriz İfadesiyle birlik beraberlik mesajı vererek başlattığı toplantının gündemi, ülke gündemi, önümüzdeki yerel seçimler öncesi Ak partinin yerel seçimlerle ilgili açıklamaları ve hazırlıkları ile ilgili çalışmalardı.

Ziya Gökalp hakkında görüşmeler

Aynı zamanda 2018-2019 Eğitim Öğretim döneminin başlamasıyla da okulların durumunun görüşüldüğü toplantıda Başkan Sofu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ali Ihsan Yavuz ile birlikte Ziya Gökalp İlkokulumuzun ek binasını ziyaret ettik. Buradaki velilerimizin görüşleri alındı. Basında ve ilçe gündemimizde olan binaların durumu hakkında okulumuz durumu ile ilgili gerekli görüşmeler yapıldı.

Okulumuzun ek binasındaki yapılacak düzenlemeler ile İlçe ve İl Milli Eğitim Müdürlerimiz ilgilenmektedirler.

Okulumuzun ek binası ile ilgili yapılacak çalışmalar yakinen takibimizdedir

Şehit Ahmet Özsoy İmam Hatip Ortaokulumuzun bahçe düzenlemesi için Belediyemiz tarafından projelendirme çalışmalarına başlandı ve kısa süre içerisinde yapımına geçilecektir diyen Sofu, İlçemizin her türlü meselesini siyasi malzeme ve reklam yapmadan yakinen takip etmekte ve çözümü için çalışmaktayız diyerek yönetim kurulu üyelerinin de görüş ve önerilerini alarak oturumu kapattı.


Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2018, 13:56
YORUM EKLE

banner83

banner184