banner117

Babaoğlu Çamlıca’dan Seslendi

Hendek’te çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayan BBP Hendek Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu, Çamlıca mitinginde projelerini anlattı.

Babaoğlu Çamlıca’dan Seslendi
banner187


Büyük Birlik Partisi (BBP) Hendek Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu, Mahallelerde başlattığı dev mitinglerin ikincisini Çamlıca’da yaptı. Çamlıca’dan seslenen Babaoğlu, Hendek kararını verdi. Hendek artık tamam diyor, artık hizmet istiyor, Bizim Turgut diyor. Hep birlikte el ele vererek hizmet nasıl verilirmiş göstereceğiz dedi.
Yenilmedik, ayaktayız

Esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin ardından, Çamlıca’da büyük bir coşku ve ilgiyle karşılanan Babaoğlu, meydanda toplanan yüzlerce kişiye hitap etti. 2014 yılında yürürlüğü giren Büyükşehir Belediye yasası ile mahalleye dönüşen köylerde yaşanan sıkıntıları çok iyi bildiklerini anlatan Babaoğlu, biz bu yasa ile size daha fazla hizmet nasıl yaparız onun derdindeyiz. Sizlerle bir olursak bizim üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir iş yok. 2014 yılında da aday oldum. O zaman evet kazanamadık belki ama yenilmedik ayaktayız, sizlerin desteği ile yine karşınızdayım dedi.
20 senedir ne verdiniz?

Babaoğlu, bizimle çok uğraşıyorlar. Ben diyorum ki varsın uğraşsınlar. ‘Turgut Babaoğlu eğer seçilirse…’ diyerek söze başlıyorlar. Seçileceğimizi kabul etmişler onun üzerinden, siyaset yapıyorlar. Diyorlar ki seçilirse iktidar partisinden olmadığı için hizmet alamazsınız. 20 senedir Çamlıca’ya ne hizmet verdiniz, sanki bir şey yaptınız da, Turgut Babaoğlu yapmazsa suç olacak! Siz ne yaptınız? Çamlıca’nın elinde olan haklarını geri aldılar. Bu neden oluyor biliyor musunuz?  Ceketimizi koysak kazanırız diyorlar. Bunlara gelin bir ders verelim diye konuştu.
Hendek’te yönetim problemi var

Kendini Hendek’e adadığını anlatan Babaoğlu, Hendek’in derdi ile dertlenmiş, sorunlarını dert edinmiş onları nasıl çözeriz diye projeler üretmiş bir kardeşinizim. Çok güzel bir ekibimiz var. Bu ekiple milletimizin karşısındayız. Hizmet için destek ve yetki istiyoruz. Belediyeye kanunen gelen bir bütçe var. Bu rakam 2018 yılında 70 milyon liraydı. Adil, şeffaf ve eşit hizmet edilerek doğru yatırımlar yapılırsa her iş yapılır. Belediye iktidardan da olsa, olmasa da bu para gelecek. Hendek’te bir yönetim problemi var. Hendek Belediyesinde eski dönem-yeni dönem diyerek kimin ne yaptığı belli değil dedi.
Çamlıca kazanacak

Çamlıca’da temel sorunları bir bir çözeceklerini anlatan Babaoğlu, Çamlıca Göl projemiz var. Yıllardır keşfedemediğimiz bu güzellikleri, bölgemizin doğal yapısını bozmadan yapacağımız turistik tesisler ile hem ilçemize hem de turizme kazandıracağız. Göl projemiz içinde mesire, konaklama, eğlence ve oyun alanları olacak. Restoranlar ve konaklama alanları yer alacak. Spor olacak sanat olacak. Buraya turist çekilecek. Çamlıca da ki hemşerim kazanacak, yeni gelir kapıları bir bir aralanacak. Bu bölge hak ettiği değeri bulacak ifadelerine yer verdi.


Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 13:45
YORUM EKLE

banner83

banner184