banner117

Babaoğlu Dur Durak Bilmiyor

Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Babaoğlu Dur Durak Bilmiyor
banner187


Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu sabahın erken saatlerinde Hendek Devlet Hastanesi dolmuş durağına gelerek dolmuş ile Hastaneye giderek Vatandaşlar ile sohbet etti.
Dolmuş yolculuğunda, Halka yakın olmak görüntüyle olmaz, reklamla olmaz, sloganla olmaz, empatiyle olur, eylemle olur. Hemşerilerimizin sıkıntılarını ve isteklerini dinledik. Tüm samimiyetlerini ve sohbetlerini bizden esirgemeyen hemşerilerimize teşekkür ederiz dedi.
Babaoğlu’ndan Hastane hassasiyeti

Dolmuştan inmesinin ardından hastaneye geçen Babaoğlu, Başhekim Sedat Aydın'ı, Başhekim Yardımcısı Hasan Samet Güngör'ü, Başhemşire Kevser Durdu'yu, Hastane Müdürü Gökhan Eygi'yi, Hastane İdari Birimlerini, Diyaliz personeli ve hastalarını, Laboratuvarları, Yataklı Hasta Servislerini ve poliklinik hastalarını ziyaret etti.
Hastaneler insanların en çaresiz zamanlarında gittikleri çaredir diyen Babaoğlu, bu yönden sağlık çalışanları hepimiz için çok kıymetli ve elzemdir. Bir Hendekli olarak bu kuruma önce biz sahip çıkmalıyız. Yapıcı yaklaşmalı, insan merkezli düşünmeli ve başka hiçbir niyet ya da eylem ile hastanelerimizi meşgul etmemeliyiz. Tüm hastalarımıza acil şifa, çalışanlara hayırlı nöbetler ve mesailer diliyoruz dedi.
Rahmetle Anıyorum

Babaoğlu Hastane ziyaretinin ardından Hendek Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen sergiye katıldı. Sergiyi gezen Babaoğlu, 1992 yılında Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ’ın Hocalı kasabasındaki melun katliamın yıldönümünde soydaşlarımızı saygı ve rahmetle anıyorum dedi.
Babaoğlu Pazaryerinde

Babaoğlu daha sonra eşi Esra Babaoğlu ve Belediye Meclis Üyesi adayları ile Salı Pazarını gezerek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Pazaryeri esnafı ile sohbet eden Babaoğlu sorunları ve talepleri dinleyerek her geçen gün artan nüfus nedeniyle alternatif pazaryeri oluşturulması ile ilgili projelerinin olduğunu söyleyerek mevcut Pazaryerinin de daha güzel hale getireceklerini ifade etti.

Pazaryeri programı sonrası iki ev toplantısına katılan Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu daha sonra Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek projelerini anlattı.


Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 10:55
YORUM EKLE

banner83

banner184