Babaoğlu, Hesap Ortada, Herşey Ortada!

İlçe merkezinde esnaf ziyaretlerine devam eden Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Turgut Babaoğlu, “Maksatlı algı operasyonlarına kimse aldanmasın, bizim dönemimiz dengeli, yerinde ve gerçekçi.

Babaoğlu, Hesap Ortada, Herşey Ortada!

En önemlisi de, Hendek Belediyesi artık hiç olmadığı kadar adil ve şeffaf. Bizden önceki dönem kıyaslandığında bütçe-borç dengesiyle de farkımız ortada” dedi

Başkan Babaoğlu, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Adem Öz ve meclis üyesi adaylarıyla beraber esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Orta Cami çevresi ile Mustafa Asım Pasajı esnafıyla bire bir temas eden Başkan Babaoğlu’na esnafın ve vatandaşların ilgisi, desteği yine dikkat çekti. Kapısını açtığı esnafın, sokakta rastladığı vatandaşların çoğunun Başkan Babaoğlu’nu, “Başkanım”, “Bizim Turgut” ve “Turgut Abi” şeklinde içtenlikle karşıladığı gözlendi.

Her Alanda Değer Kattık, Yine Devam Edeceğiz

Hendek Belediyesi ve kendisi hakkındaki maksatlı yürütülen algı operasyonlarından etkilendiğini hissettiği esnaf ile vatandaşları da gerçeklerle aydınlatma yoluna giden Başkan Babaoğlu, “İlçemize son 5 yılda altyapıdan üstyapıya, eğitimden ulaşıma, sağlıktan spora her alanda hizmet sağladık. Kişilere değil, halkımıza hizmet ettik. Hani o, hiç bir şey yapmadı denilen Bizim Turgut, 2013 yılından beri getirilemeyen doğalgazı, 6 mahallemiz ile buluşturdu. Hedefimizde 16 mahalle daha var. İmar düzenlemeleriyle, sosyal yaşam alanlarıyla, sosyal ve kültürel etkinlikleriyle Hendek’imize değer kattık, katmaya da devam edeceğiz” dedi.

Göreve Geldiğimizde Borç Bütçenin İki Katıydı

Başkan Babaoğlu, bütçe-borç dengesinden de bahsederek şunları söyledi:

“Göreve geldiğimizde 60 milyon lira bütçemiz, yine bu bütçemizin 2 katı yani tam 120 milyon lira borcumuz vardı. Yani görevi devraldığımızda 20 milyon dolar borcumuz bulunmaktaydı. Bugüne baktığımız zaman bütçemiz 300 milyon liraya ulaşırken, borcumuz bütçemizin sadece yarısı kadar yani 147 milyon lira. Bu da 5 milyon dolara karşılıktır. Hesap ortada, her şey ortadadır. Görüldüğü üzere; Çalışmada, üretimde, hizmette fark attığımız gibi bütçede ve bütçe-borç dengesinde de farkımızı ortaya koymuşuz.”

Yusuf Başkanımız İle Sözleştik, Hizmete Devam

“İnanıyorum ki; Esnafımız yine bizimledir, yalanın iftarının farkındadır. Kalbimiz Hendek için çarparken, Türk ve Türkiye yüzyılına yönelik modern, marka şehir hedefiyle projelerimizi hayata geçirdik. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Yusuf Alemdar ile sözleştik. Yusuf Başkanım ve Büyükşehir desteğiyle Hendek bugüne dek gördüğü desteğin kat be katını görecek İnşallah. Cumhur İttifakı birliğiyle, milletimizin teveccüh ve desteğiyle İnşallah, Hendek’imizin geleceğini inşa etmeye devam edeceğiz.”

Başkan Babaoğlu, son olarak esnafın ilgi ve desteğine teşekkür ederken, herkesi Cumhur İttifakına destek olmaya çağırdı.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali kurt
Ali kurt - 5 ay Önce

Hizmet derken acaba nerelere hizmet edilmis bir kac mahalle disinda nerelere hizmet gitmis 1 elin parmaklari kadar mah hizmet yapildi oysaki bu mahallelerin disinda bir cok mahalle var buralara bir civi dahi cakilmismi b.sehirin doktugu asfalta sahip cikmak yapilan hizmet degildir dogalgaz giden yerler agdasa ait degilmi eger belediyeye aitse saskide belediyeye ait gecen yillarda su sorunu oldugunda sucu saskiye attildiydi bize bagli degil buyuk sehire bagli bizim sucumuz yok denilmisti yani her bir seye kokotu olunca baskasina ait iyi olani biz yaptik misali

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184