Babaoğlu: Muhtarlarımız Ne İstediyse Yaptık

Mahalle ziyaretlerine devam eden Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Turgut Babaoğlu, “Muhtarlarımızın taleplerini hiç göz ardı etmedik, ne istediyseler yaptık ve nihayetinde mahallelerimiz hizmetle buluştu.

Babaoğlu: Muhtarlarımız Ne İstediyse Yaptık

Yetişemediğimiz yerler, eksik kalan işler varsa onları da yapacak olan yine bizleriz. Cumhur İttifakına, bizlere destek olmaya devam edin” dedi

Başkan Babaoğlu, Dereköy ve Kocatöngel mahallelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla buluştu.

Ziyaretlerde, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Adem Öz, Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Sıtkı Yaz, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ömer İbrahim Baş ve Cumhur İttifakı Meclis üyesi adayları da yer aldı.

Dereköy’de Sıcak Karşılama

Başkan Babaoğlu ve beraberindeki Cumhur İttifakı heyeti, Dereköy Mahallesi’nde muhtar Yusuf Culhaoğlu ile mahalle halkı tarafından karşılandı. Büyük ilgi ve destekle karşılanan Başkan Babaoğlu, buradaki konuşmasında “Hendek’imizin tamamında olduğu gibi Dereköy mahallemize de hizmet etmiş bir belediye başkanı olarak gönül rahatlığıyla geldik. 91 mahallemizde iz bıraktık, önemli çalışmalar yaptık. Dereköy’ümüze ne yaptık, bakalım. 3.8 kilometre asfalt serdik. 43 kilometre stabilize bakım yaptık. Muhtarım burada, ne istediyse yaptık, yapmaya çalıştık. Eksik biter mi, bitmez. Büyükşehir adayımız Yusuf Alemdar başkanımızla çok güzel bir sinerji yakaladık, hedeflerimiz daha da büyüyecek. Cumhur İttifakının ve bizlerin yanında olmaya devam edin” dedi.

Kocatöngel’den Teşekkür

Kocatöngel Mahallesi’ni de ziyaret eden Başkan Babaoğlu, muhtar Mahmut Çar ve vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalleye yapılan çalışmalardan söz eden Başkan Babaoğlu, “Muhtarımız yanımda, bakın neler istemiş, biz de Kocatöngel Mahallemize neler yapmışız. 6 kilometre yeni yol açtık. 3 bin metrekare kilitli parkeyi ayaklarınızın altına serdik. 19 kilometre stabilize bakım, 33 kilometre malzeme serimi yaptık. Yağmur suyu sorunuyla alakalı 6 kilometre açık kanal bakımı ve bunun yanında 200 metre kapalı kanal yapımı ile altyapı sorununa çözüm ürettik. İnanıyorum ki, Kocatögel mahallemizde hizmetin yanında olacak, Cumhur İttifakına ve bizlere destek olmaya devam edecektir. Yeni dönem hizmetlerimizle daha bereketli olacak” diye konuştu.

Muhtar Çar: Başkanımızdan Ve Hizmetlerinden Memnunuz

Muhtar Çar ise “Başkanımızdan Allah razı olsun. Bunu yalnızca kendi mahallem adına değil, tüm mahallelerimiz adına da söyleyebilirim. Başkanımızın ifade ettiği gibi, mahallemiz için ne istediysek yapıldı. Başkanımızdan, hizmetlerden memnunuz. Mahallem adına Turgut başkanımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Haydarlar
Haydarlar - 4 ay Önce

Başkan yasalara aykırı şekilde seçim çalışması yapıyor.
1- HGM'nin yanında Türk Bayrakları içerikli resimler asılmış. Türk Bayrağı Seçimlerde Kullanılamaz ilkesine aykırı.
2- Yeni Mahallede açtıkları seçim irtibat bürosunun bulunduğu yerde Cumhurbaşkanının Resmi Cumhurbaşkanlığı Forsu ile Paylaşılmış. Cumhurbaşkanlığı forsu seçimlerde kullanılamaz.
Ama Başkan her şeyi kullanıyor. Togg bile kullandı.

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184