Babaoğlu’ndan Şeyhler Mahalesine Doğalgaz Müjdesi

Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Turgut Babaoğlu, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Şeyhler Mahallesi’nde vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

Babaoğlu’ndan Şeyhler Mahalesine Doğalgaz Müjdesi

Burada konuşan Başkan Babaoğlu, “Şeyh İzzettin İsmail Türbesi’nin inşası devam ediyor. Burada çevre düzenlemesi ve yol çalışmamız olacak. Yeni dönemde Şeyhler Mahallemize doğal gazı da getiriyoruz” dedi.

Cumhur İttifakı Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, Şeyhler Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.

Beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Burhan Namlı ve AK Parti İlçe Başkanı Adem Öz ile mahalleyi ziyaret eden Başkan Babaoğlu, mahalle muhtarı Hakkı Çalık ve mahalle sakinleri tarafından karşıladı.

Halkın Teveccühü, Desteği Yanımızda

Programa ilgi gösteren vatandaşlar yapılan hizmetlerden memnun kaldıklarını ifade ederken, Başkan Babaoğlu, konuşmasında şunları söyledi:

Allah hepinizden razı olsun. Samimiyetimiz hiç bozulmadı, gönül bağımız hiç kopmadı. İlçemize, hemşehrilerimize hizmet uğruna çıktığımız yolda çok şükür ne Rabbimize ne de hemşehrilerimize mahcup olmadık. 2019’dan bu yana yaşanan olağanüstü olumsuzluklara rağmen Hendek’te başlattığımız hizmet seferberliği ile çok güzel işlere imza attık. Halkımızın teveccüh ve desteğiyle İnşallah çok daha fazlasını yapacağız.

Tarihi Miraslarımıza Sahip Çıkıyoruz”

Şeyhler Mahallemizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda burada çalışmalarımız oldu. Kilitli parke yol ve stabilize bakım çalışmaları yaptık. Şeyhler Mahallemize, Şeyh İzzettin İsmail Türbesi’ni yenileyerek bir büyük eseri de hayata geçirmiş oluyoruz. Tarihi mirasımıza sahip çıkıyoruz. Türbemizin inşası hızla devam ediyor. Burada çevre düzenlemesi yapacağız. Türbenin yolunu da yenileyip bu muazzam esere yakışır hale gelecek.

“Hizmet Seferberliğimiz Devam Edecek”

Mahallemize bir müjdem daha var. Şeyhler’e doğal gaz geliyor. Doğal gaz konusunda Hendek’te yeni bir dönem başlattık. 2013’den beri kimsenin doğal gaz gibi bir gündemi yokken, biz 2019 yılı itibarıyla planlama yaptık ancak pandemi dönemiyle süreç gecikti. Buna rağmen 2 mahallemizde doğal gaz ateşini yaktık, 5 mahallemizde çalışmalar bitmek üzere. Yeni dönemde 16 mahallemizi doğal gaz ile buluşturacağız. Bunu bizden başka yapacak kimse yok. Şeyhler Mahallemize, Yeşilyurt ve bölgesine doğal gaz hayırlı, uğurlu olsun. Cumhur İttifakı ile bu kıymetli birlikteliğin gücüyle yeni dönem çok daha bereketli geçecek, Hendek’te hizmet seferberliğimiz devam edecek.

Başkan Babaoğlu, Şeyhler ile Yeşilyurt arası bağlantı yolunu da yenileyeceklerini ifade etti.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184