Bayındır Güven Tazeledi

İki Adayın yarıştığı Kongrede kazanan Fatih Bayındır oldu.

Bayındır Güven Tazeledi

Mevcut İlçe Başkanı Fatih Bayındır ve Ali Gümrük’ün Aday olduğu İyi Parti Hendek İlçe Teşkilatı 3. Olağan Kongresinde mevcut Başkan Fatih Bayındır güven tazeleyerek yeniden İlçe Başkanı seçildi.

Kongreye yoğun katılım

Hendek Belediyesi Nikah ve Konferans salonunda gerçekleşen İyi Parti Hendek İlçe Teşkilatı 3. Olağan Kongresine İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve GİK Üyesi Ümit Dikbayır, İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan, İyi Parti İl ve İlçe Başkanları ve Yönetimleri, CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar ve Yönetimi, Gelecek Partisi Hendek İlçe Başkanı Musa Akıcı ve Yönetimi, Yeniden Refah Partisi Hendek İlçe Başkanı Faruk Özgür ve Yönetimi, Hendek Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran, Hendek Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Yağlı, Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel, Muhtarlar, İYİ Parti Hendek İlçe Yönetimi ve Partililer katıldı.

Divan Başkanlığını Yüksel Esmeroğlu’nun yaptığı Kongrede Divan Başkan Yardımcılığı Ahmet Uçar, Katip Üyelikler ise Emre Durmaz, Burak Bıçkıcı ve Aytekin Karlıdağ’dan oluştu.

Divan Teşekkülünün oluşturulmasının ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile başlayan Kongre İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Kongre mesajının okunması sonrası İyi Parti Hendek İlçe Teşkilatı Faaliyet ve Mali raporlarının okunması sonrası oylama yapıldı.

Siyasi konuşmalar

Oylamalar sonrası İlçe Başkan Adayı Ali Gümrük, İlçe Başkanı Fatih Bayındır ve İyi Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan teşekkür konuşmaları ile Kongrenin hayırlı olması temennilerinde bulunurken, İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve GİK Üyesi Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır konuşmasında Genel Siyaset, Sakarya ve Hendek gündemi ile ilgili konuşmaları sonrası Kongrenin hayırlı olması temennisinde bulunmasının ardından seçimlere geçildi.

Bayındır güven tazeledi

2 Adayla gerçekleştirilen İyi Parti Hendek İlçe Teşkilatı 3. Olağan Kongresinde yapılan seçim sonrasında Fatih Bayındır güven tazeleyerek yeniden İyi Parti Hendek İlçe Başkanı olarak seçildi.

Kongre sonucunda İyi Parti Hendek İlçe Teşkilatı şu isimlerden oluştu;

İlçe Başkanı: Fatih Bayındır

Yönetimi Kurulu: Erkan İnat, Murat Arman, Volkan Kandil, Oğuzhan Özdoğan, Mustafa İskefiyeli, İsmail Kayıhan, Volkan Atılgan, Eftal Eren, Serkan Ayar, Gökhan Önal, Güler Sesli, Şebnem Medet, Emriye İlerlemiş, Nurbanu Tanır, Hazan Adanır, Mehmet Yılmaz Engin, İbrahim Cem Cömert, Halil İbrahim Uygun, Ümit Yurter, Mehmet Peri, Metin Gevher, Ersen Baylan, Murat Küreyen, Meral Akmanlar, Gülcemal Arman, Alaattin Silinmez.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2022, 19:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184