banner117

Bayraktar Cevap Bekliyor

CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar’dan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na sorular.

Bayraktar Cevap Bekliyor
banner187


CHP Hendek İlçe Başkanlığı olarak Hendek Halkı yararına olan tüm hizmetlerin yanındayız. Ama yapılan yanlış ve eksikleri eleştirmek, takip etmek daha güzel bir Hendek için bizim görevimiz.

Bu aracı ne zaman alacaksınız?

31 Mart yerel seçimlerinin hemen ardından, Belediye Başkanı Sn. Turgut Babaoğlu’na tebrik için gelen çiçeklerin açık artırmayla satışa çıkarılacağı ve bu açık artırmadan toplanan paralarla engelli hasta nakil aracı alınacağı, Sn Babaoğlu tarafından beyan edilmişti.

Hendek halkı adına soruyoruz, Sn Babaoğlu seçim sonrası söylediğiniz ve açık artırma sonucu satılan (bu satışla ilgili haber hala Hendek Belediyesi resmî internet sitesinde duruyor) bu çiçeklerin geliri ile Engelli Hasta Nakil aracı alınmadığı biliniyor.

Neden yıkıldı?

Yine son günlerde çok konuşulan ve eski HGM önünde bulunan içerisinde elektriği, doğalgazı, gideri bulunan ahşap köprü Restoran’ın yıkılması.

Şunu açıkça beyan edelim, bizler ruhsatsız her yapıya karşıyız, ama Halkın parasıyla binlerce lira harcanarak yapılan binaların yıkımının nedenini sormak görevimiz.

Ruhsatları var mı?

Belediyenin gereksiz yere harcadığı her kuruş Hendeklinin cebinden çıkmaktadır. Bu durumda Belediye adına yapılan Bayraktepe, Uludere tesisi, HGM yanındaki kafe ve hatta Belediye Meclis toplantı salonunun ruhsatları var mı?

Tüm bu yapılar hakkında ne düşünüyorsunuz.


Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2020, 18:32
YORUM EKLE

banner83

banner184