Cumhur İttifaki Hendek Adayı Babaoğlu’ndan İlk Açıklama

Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, “Eksiklerimizin ve yapabileceklerimizin de farkında olarak, yeni kadrolarımızla Hendek için canla başla hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi

Cumhur İttifaki Hendek Adayı Babaoğlu’ndan İlk Açıklama

Hendek için beklenen açıklamanın MHP Genel Merkezi’nden duyurulmasıyla Hendek Belediye Başkan Adaylığı resmileşen Başkan Babaoğlu, “Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey’i tensip ve takdirleri, yine Cumhur İttifakı’ndaki uyum ve iş birliği çok değerlidir, çok kıymetlidir.

Sayın Cumhurbaşkanımıza da teşekkürlerimi iletiyorum. Rabbim çıkmış olduğumuz bu yolda, hemşerilerimizinde desteğiyle, başarılı işler yapmayı nasip etsin” diye konuştu.

“Yeni dönemimizde de Hendekli hemşerilerimizi başımızın tacı etmeye devam edeceğiz” diyen Babaoğlu şunları kaydetti:

Bundan 5 yıl önce hep birlikte ilçemize huzur ve barışı getirmek üzere yola çıktık. Hendek Belediyesi’nin hiç bir vatandaşıyla, hangi partili olursa olsun bir derdi, problemi olmasın gayesini taşıdık.

İnsanlar uyandıklarında arsalarına ne olacak, evlerimize ne olacak, acaba bize ne gibi bir muamele yapılacak gibi bir endişe yaşamadılar. Biz vatandaşlarımızla iç içe kardeşçe yaşamayı hedeflemiştik ve bunu büyük ölçüde de gerçekleştirdik.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hendekli
Hendekli - 2 ay Önce

Yeni başkan Ali Kemal Sofu gibi görünüyor

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184