Cumhur İttifakının Adayı Tektir, Turgut Babaoğlu’dur

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Hendek’te bir araya geldi.

Cumhur İttifakının Adayı Tektir, Turgut Babaoğlu’dur

AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı’ndaki buluşmada Cumhur İttifakı adayının Turgut Babaoğlu olduğu vurgulandı.

Sakarya’da tüm belediyeleri kazanarak 17-0’ı hedefleyen Cumhur İttifakı’nda AK Parti ve MHP teşkilatları teyakkuz halinde. AK Parti ve MHP’nin Hendek teşkilatları ile Cumhur İttifakı Adayı Turgut Babaoğlu çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken, dün akşam AK Parti ve MHP’nin kurmayları da Hendek’teydi.

MHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Hendek İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Bülbül: “Adaylarımızla Sahadayız”

Öz’e ilçe başkanlığı görevinde başarı dileyen MHP Grup Başkanvekili Bülbül, Cumhur İttifakı birlikteliğiyle Hendek’te ve Sakarya’nın tamamında seçimleri kazanacaklarını ifade etti. Bülbül, seçim dolayısıyla meclis çalışmalarına ara verildiğini de belirterek, “Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti teşkilatlarıyla, adaylarımızla bizlerde sahada olacağız. Hendek’te, Sakarya’da ve bütün şehirlerimizde Cumhur İttifakının başarısı için çalışacağız” dedi.

Yavuz: “Rekor Bir Oyla Kazanacağız”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz ise, “Sakarya’da 17-0 yapma hedefimiz yanında Türkiye rekoru hedefliyoruz. Hendek’ten AK Parti ve MHP birlikteliğiyle oy patlaması bekliyoruz. İnşallah sandıkları patlatacağız” diye konuştu.

“Onların Ak Parti’ye Geri Dönüşü Yok”

Toplantıda soru da alan Yavuz, “Hendek’te bir aday kendilerinin de Cumhur İttifakında olduğunu söylüyor, bu konuda ne söylersiniz?” sorusuna; Sayın Cumhurbaşkanımızda defalarca bahsetti. Bu trenden inen bir daha bu trene binemez. Ak Parti’den ayrılanların geri dönüşü yok. Cumhur İttifakının adayı tektir, Turgut Babaoğlu’dur” şeklinde net bir yanıt verdi.

Babaoğlu: Yeni Döneme Daha Güçlü Gireceğiz

Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Turgut Babaoğlu, “Milliyetçi Hareket Partisi, AK Parti ve Cumhur İttifakı gücü arkamızda. Halkımızın teveccüh ve desteği de çok şükür yanımızda. Önümüzdeki dönem değerli Grup Başkanvekilimiz, değerli Genel Başkan Yardımcımız, değerli Milletvekillerimiz ve merkezi yönetimin de destekleriyle Hendek’imiz için çok daha fazla yatırım ve hizmet bulacağız. Teşkilatlarımızla, kadrolarımızla hazırız ve yeni döneme çok daha güçlü gireceğiz” dedi.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Esintiii
Esintiii - 3 ay Önce

:))

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184