Güreli ve Karagüzel MHP Meclis Üyelik Başvurusu Yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP), Hendek’teki mevcut meclis üyeleri arasında yer alan Ayhan Güreli ve Mustafa Karagüzel meclis üyesi olabilmek adına aday adaylığı başvurunu yaptılar

Güreli ve Karagüzel MHP Meclis Üyelik Başvurusu Yaptı

Hendek Belediyesi MHP Meclis Üyesi olarak görev yapan Ayhan Güreli ve Mustafa Karagüzel bir dönem daha Hendek Belediyesi MHP Meclis Üyesi adayı olmak ve devamında görevlerine devam etmek için aday adaylığı başvurusunu yaptılar.

Güreli ve Karagüzel'in başvuru töreni MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı’nın da katılımıyla MHP Hendek İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşti. Güreli ve Karagüzel eş, dost ve akrabalarının yanı sıra teşkilat mensupları da yalnız bırakmadı.

Ayhan Güreli

1972 Sakarya İli Hendek İlçesinde doğdu. İlkokulu Cumhuriyet okulunda, orta ve lise öğrenimini Hendek Lisesinde tamamlamıştır. 1996 yılından itibaren Hendek ilçesinde nakliye sektöründe çalışmaktadır ve bağlı olduğu S.S. 14 no'lu Yeni Hendek Taşıyıcılar Kooperatifinde 2007 yılından beri yöneticilik yapmaktadır. 2019 yılında da Milliyetçi Hareket partisinden Meclis üyesi olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Mustafa Karagüzel

1976 Sakarya İli Hendek İlçesinde doğdu. İlkokulu Göksu Mahallesi okulunda, tamamlamıştır. 1997 yılından itibaren Hendek ilçesinde nakliye sektöründe çalışmaktadır ve bağlı olduğu S.S. 14 no'lu Yeni Hendek Taşıyıcılar Kooperatifinde 2015 yılından beri yöneticilik yapmaktadır. 2019 yılında da Milliyetçi Hareket partisinden Meclis üyesi olup evli ve 4 çocuk babasıdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184