Hendek Belediyesi Karate Takımından 9 Madalya

Hendek Belediyesi Karate Takımı, 6 Ocak 2023 tarihinde Kocaeli İlinde düzenlenen İller arası Karate Ligi'nde büyük bir başarı elde ederek toplamda 9 madalya ile turnuvayı tamamladı.

Hendek Belediyesi Karate Takımından 9 Madalya

Hendek Belediyesi Karate Takımı, 6 Ocak 2023 tarihinde Kocaeli İlinde düzenlenen İller arası Karate Ligi'nde gösterdiği üstün performansla dikkat çekti. 17 il, 73 kulüp ve 1070 sporcuyla yoğun bir rekabetin yaşandığı turnuvada, Hendek Belediyesi Karate Takımı 9 madalya ile turnuvayı zirvede tamamladı. Antrenörler, sporcularını yaptıkları açıklamada, “Yoğun katılımın olduğu turnuvada tatamiye çıkarak mücadele eden bütün sporcularımızı kutluyoruz. Katıldığımız her turnuvada Hendek’imizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Bizlere göstermiş olduğu ilgiden dolayı Hendek Belediye Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu’na çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Babaoğlu: Tebrik Etti

Tatami üzerinde mücadele eden sporcular, kategorilerinde sergiledikleri performansla büyük alkışları hak ettiler. Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, sporcuların gösterdiği üstün performans ve azim için teşekkürlerini sunarak Hendek'in adını en iyi şekilde temsil etmeye devam etmelerini diledi.

Turnuvada Elde Edilen Madalyalar Şu Şekildedir:

Altın Madalya Kazanan Sporcular

- Alya Ekizoğlu

- Elif Şimal Ekizoğlu

- Egemen Varlıca

Gümüş Madalya Kazanan Sporcular

- Mina Göçlü

- Umut Kaan Kaynak

Bronz Madalya Kazanan Sporcular

- İlkin Erva Özel

- Kerem Caner Akbulut

- Selin Çoban

- Alp Eren Kaba

Hendek Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2024, 14:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184