Hendek İstikrarın Ve Hizmetin Yanında

Seçim süreci boyunca Hendek halkının büyük ilgi ve desteğiyle karşılaşan Cumhur İttifakı Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu’nun ‘Büyük Hendek İftarı’ da binlerce vatandaşın katılımıyla adeta miting havasında geçti. Burada konuşan Babaoğlu, “Pazar günü gümbür gümbür sandıklara gidiyoruz.

Hendek İstikrarın Ve Hizmetin Yanında

Bu demokrasi bayramından da Cumhur İttifakı olarak, hep birlikte zaferle çıkacağız” dedi.

Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Turgut Babaoğlu, belediye otopark alanında ‘Büyük Hendek İftarı’ verdi. Programa, Cumhur İttifakı’nı oluşturan AK Parti ile Milliyetçi Hareket Partisi’nden katılım üst düzeyde olurken, vatandaşlarda alanı hınca hınç doldurdu.

Adeta miting havasında geçen iftar programına, MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, AK Parti Milletvekili Ertuğrul Kocacık, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Atilla Balcıoğlu da katıldı.

“Çok Güçlü Bir Destek Var”

Burada vatandaşlara hitap eden Başkan Babaoğlu, Hendek halkının teveccühüne ve desteğine teşekkür ederek, “Barış, kardeşlik ve huzur ortamında geçirdiğimiz bir seçim sürecinin artık sonuna geldik. Algıya, iftiraya ve yalana itibar etmeyen hemşehrilerimizin bu süreçte yakın ilgisini, çok güçlü şekilde desteğini yanımızda hissettik. Hendek halkı, yaptığımız hizmetleri görüyor ve çok şükür, istikrarın, hizmetin yanında duruyor. Allah herkesten razı olsun” dedi.

“77 Proje Hayata Geçirdik”

“Mevla’m Hendek’e hizmet için bizlere beş yıl daha nasip etsin” diyen Başkan Babaoğlu şunları söyledi: Hendek olarak, Türkiye olarak zor günler geçirdiğimiz bir dönem yaşadık. Pandemi, havai fişek patlaması ve afetlerle neredeyse 2,5 yıl etkilendik. Buna rağmen, Fen Lisesi’nden kütüphaneye, altyapıdan, sosyal yaşam alanlarına kadar 77 projeyi hayata geçirdik. Buradan İstanbul’a ulaşacak mesafe kadar asfaltlamayı ilçemizde yaptık. Kilitli parke üretiminde, yollara serilmesinde de rekor kırdık. Hala Turgut Babaoğlu ne yaptı diyenler var ama Hendek halkı yeni dönemde yapacağımı hizmetler için de bizlere inanıyor, güveniyor.

“Sandıkları Patlatacağız”

Cumhurbaşkanımız Sakarya mitinginde de söylediği gibi 31 Mart Pazar günü gümbür gümbür sandıklara gidiyoruz ve Cumhur İttifakı olarak sandıkları patlatıyoruz. İnşallah Cumhur İttifakı olarak, milletimizle beraber zaferimizi ilan edeceğiz.

Mhp’li Bülbül: “Cumhur İttifakı Diyeceğiz”

MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül’de “Turgut Babaoğlu’nun arkasında, kesin, kararlı, kaya gibi bir irade mevcuttur. Bu irade Hendek’e mutluluk, refah ve hizmet olarak dönecektir. 15 Temmuz’dan bu yana Türkiye’nin başına bela olan bir dünya sıkıntıyı def ede ede, bir dünya oyunu boza boza bu günlere gelindi. Bugünde de, Sayın Cumhurbaşkanımızın, Sayın Genel Başkanımızın başlarını eğdirmeyeceğiz. Cumhur İttifakı diyeceğiz. Hendek kararını vermiş, Hendek doludizgin Cumhur İttifakının zaferine koşuyor” dedi.

“Turgut Başkan Gönülleri Fethetmiş”

Milletvekili Kocacık ise konuşmasında, “Bu akşam burada görülüyor ki; Turgut Başkanımız gönülleri fethetmiş. 31 Mart Milli İrade Bayramımızı milletimizin desteğiyle kutlayacağız. Dünya 5’ten büyüktür diyen Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Bilge Lider Devlet Bahçeli ile beraber Turgut Babaoğlu’nun yanındayız” ifadelerini kullandı.

Ak Partli Tever: “Hiçbir Endişemiz Yok”

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ‘de “Turgut Babaoğlu’nun sözü bizim sözümüzdür. Adayımız Turgut Babaoğlu’nun projelerinin hepsi Hendek’e değer katacak projelerdir. Rabbim İnşallah bizlerin bu çalışmalarını, seferlerini kabul eder ve 31 Mart akşamı bizleri zaferle taçlandırır. Bundan yana en ufak bir endişemiz yok” diye konuştu.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Esnaf
Esnaf - 3 hafta Önce

Bazı adaylara kapak oldu 3 bin kişi zor gelir diyenler utansın pazar günüde kapak olur size

Köylü
Köylü - 3 hafta Önce

Bunların parası nereden ödeniyor acaba Allah rızası için buradan açıklama bekliyoruz.Saygılarımla.

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184