Hendek’te Ali Kemal Sofu Rüzgarı

AK Parti Hendek Belediye Başkan Aday Adayı Ali Kemal Sofu, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçeden büyük ilgi gören Sofu, gittiği yerlerde vatandaşların tam desteğini alıyor.

Hendek’te Ali Kemal Sofu Rüzgarı

Büyük İlgi Görüyor

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için Hendek’te AK Parti’den Belediye Başkanlığına aday adayı olan Ali Kemal Sofu, ilçede çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştiren Sofu, gittiği yerlerde yoğun ilgi ve destek görmeye devam ediyor. İlçenin kanaat önderlerini ve vefa ziyaretleri kapsamında partinin önde gelen isimlerini de ziyaret eden Sofu, çalışmalarından ve planlarından bahsediyor.

Hendek İçin Çalışacağız

Çalışmalarını değerlendiren Sofu, “Hendek ilçemizde AK Parti aday adayı olarak çalışmalarımıza tüm hızı ile devam ediyoruz. Hamdolsun vatandaşlarımızın bizlere gösterdiği ilgi bizleri memnun ediyor. Türkiye Yüzyılı kapsamında Hendek ilçemizde eser ve hizmet siyasetini devam ettirmek için göreve talip olduk. Bu görevler bir bayrak yarışıdır. Şahsımıza adaylık tevdi edilirse tüm gücümüzle Hendek için çalışacağız” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan Candan
Hakan Candan - 8 ay Önce

Kafeste uçan kuşlar uçmayı hastalık sanırlar.

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184