İki Başkan da Doğru Söylüyor

Sayın Milletvekilimiz Ali İnci de, Sayın Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu da doğru söylüyor.

İki Başkan da Doğru Söylüyor

Hendek Belediye Meclis Toplantısında Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu’nun Doğalgaz Engellemesi söylemi İlçemiz Yerel Basınında da geniş yer bulmuş sonrasında Sakarya Milletvekilimiz Ali İnci de basın aracılığı ile yaptığı söylemlerle Doğalgaz engelemesi konusuna dahil olmuştu.

Her iki Başkanımızın da söylemlerini Basında yer aldığı şekliyle değerlendiriyor ve şu hususları da değerli Hendekli hemşerilerimizin dikkatine sunmak istiyoruz.

İkisi de doğru söylüyor

Belediye Başkanımızın söylediği engelleme belki bariz olarak yoktur fakat o Mahallemizde Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Vekilimizin bizzat söyledikleri orada bulunan Vatandaşlarımızın hala kulaklarındadır, dolayısıyla bu konuda Belediye Başkanımız doğru söylüyor.

Sonrasında cevaben Sayın Vekilimiz ise söylediği hizmetleri hayata geçiremeyen kişi beni bahane göstermesin gibi bir cümle kullanmış, yani Sayın Vekilimiz de doğru söylüyor. Çünkü Doğalgaz da önemli fakat daha yapılabilecek ve hayata geçecek o kadar proje var ki...

Vatandaş bahane istemiyor

Sonuç olarak şu iyi bilinsin asli görevler unutulup, “Oy vermezseniz gaz gelmez” diye tehtid eden Vekillere ve sosyal Belediyecilikte örneği görülmemiş “Bize iş yaptırmıyorlar, hizmete engel oluyorlar” diyen Belediye Başkanlarına Yerel seçimlerde Halkımız ve Hendeğimiz prim vermeyecektir. Hendek Refah Partisi’nin Belediyecilik hizmet anlayışını özlemiş durumdadır. Bu aziz Hendek halkı tehtidlere veya bahane arayan Başkanlara kapıları kapatmıştır.

Hendek Halkı Refah istiyor

Hendek Halkı Yeniden Refah Partisini Başkan Adayı gözetmeksizin Belediyeye taşıyacaktır. Hendek’te Seçimi Yeniden Refah Partisi şimdiden kazanmıştır çünkü hiç kimsenin projesine “Engel” olmamıştır, “Proje yaptırmadılar” diye bahane de üretmemiştir. Refah Partisi, hedeflediği ve hayal ettiği projeleri hayata geçirir, diğerleri bunu hayal bile edemez” Prof. Dr. Necmettin Erbakan.

Selam ve Dua ile...

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bekir batmanlar
Bekir batmanlar - 8 ay Önce

Bu mevzu cumhuriyet kurulduğundan beri insanlara yalanlarla toz pembe gösterip secimden sonra hüsranla son bulmuştur takı prf necmetin erbakan başbakan olduktan sonra hepsinin foyası ortaya çıkmıştır birşey daha bütün darbelr mili görüş iktidar olmasın diye yapılmıştır son yirmiseneside chp nin katkılarıyla akp iktidar olmuştur meydanlarda seçmenin gaz alma tiyatrosu uygulanmaktadır coğrafyanın konumu mağlum bir şey daha siyonistlere meydan okuyan prf necmetin erbakan bu coğrafyaya bir hediye sunmuştur d 8 leri hibe etmiştir acı olan bütün konuyu bilmelerine rağmen şimdiki iktidar yok saymistir ve diğer siyasilerden hiç bir farkı kalmamıştı

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184