Makamları Emanet Bileceğiz

Ak Parti Hendek İlçe Teşkilatı seçim sonrası değerlendirme toplantısını İlçe Başkanı Adem Öz Başkanlığında, Anakademe, Kadın Kolları ve yönetimi, Gençlik Kolları ve yönetimi ve Belediye meclis üyeleri ile gerçekleştirdi.

Makamları Emanet Bileceğiz

Seçim sürecinde ki çalışmaların ve seçim sonuçlarını değerlendirildiği toplantıda görüş ve önerilere yer verildi.

Ak Parti İlçe Başkanı Adem Öz

“Zor bir süreçte göreve geldik çok kısa bir sürede teşkilatımızı toparlayarak sahaya indik.

Bu süreçte büyük bir özveri ve fedakarlıkla Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında dimdik duran, Cumhur İttifakına sahip çıkan; tüm Cumhur İttifakı bileşenlerimize, ak gönüllülerimize gayretlerinden ve desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum.

Bugünden itibaren daha çok çalışarak, eksiklerimizi giderecek çözümü bekleyen her işin takipçisi olacağız.”diyerek toplantıyı açtı.

Devamında Hendek ve ülke genelinde ki tabloyu masaya yatırıp “bundan sonra ki sürecin yol haritasını iştisare içerisinde birlikte belirleyeceğiz.”dedi.

Toplantı esnasında önemli mesajlar veren Adem Öz 

“Aldığımız teşkilat terbiyesi sahip olduğumuz makamlarla gururlanmayı değil daha fazla ne yapabiliriz derdiyle dertlenmenin sorumluğunu gerektirir.”

Bizler çatısı altında bulunduğumuz bu teşkilata makamda onurlanarak ondan yararlanan, yetkileri ile insanımızı farklı yönlendiren değil; sahip olduğumuz makamlara onur katan milleti temsil ettiğimiz bu makamları milletin menfaatine yararlı hale getirenlerden olacağız.

Bizler yetkilerimizi her zaman olduğu gibi bugün ve yarında emanet bilecek, bu bilinçle sadakat duygusuyla hareket edecek; maslahatı gözeterek istişare yoluyla kararlar alacağız.

Yanlışın karşısında bir ses olacak, doğrunun yanında dimdik duracağız.

Bundan sonra ki süreçte de emanet aldığımız makamları halka ve hakka hizmetin bir aracı olarak görmenin bilinci içerisinde; temsil ettiğimiz makamlara değer katacak icraatlerle dün olduğu gibi her daim halkın içinde milletimizin yanında birlik ve beraberliğin hakim olduğu kucaklayıcı anlayış ile yolumuza devam edeceğiz.

Bu vesileyle bir kez daha seçim sonuçlarının ülkemize, ilçemize hayırlı olmasını diliyor, seçilen başkanları, muhtarları ve belediye meclis üyelerini tebrik ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emekli
Emekli - 3 hafta Önce

Milletten koptunuz kibir abideleri oldunuz aziz milletimizde cumhur ittifakını böyle sandığa gömer.Buna artık tahammül edip milletimizin iradesine saygı duyacaksınız.

Hacı
Hacı - 3 hafta Önce

Sonuç olarak bu seçimde milletimiz akp yi muhalefete gönderdi bunuda kabul edin.

Cemil çakıroğlu
Cemil çakıroğlu - 3 hafta Önce

Emekliyi planlı ezdi Akp ilk defa oy vermedik. Ben 2000tlbemekli maaşı alırken. Muhtar 200 alırdı şimdi muhtar 17 bin emekli 10 bin. Adalet yok

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184