MHP İl Başkanı Alkaş’tan, Ak Parti İlçe Teşkilatına Övgü

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya İl Başkanı Oğuz Alkaş, partisinin Hendek Yenimahalle Seçmen İletişim Merkezi açılışında AK Parti Hendek İlçe Başkanlığına atanan Adem Öz ve yönetimi için “Dil ile ikrar ettiğini kalbi ile tasdik eden ve ameli ile tatbik eden bir ilçe başkanı ve yönetimi göreve gelmiştir.

MHP İl Başkanı Alkaş’tan, Ak Parti İlçe Teşkilatına Övgü

Tebrik ediyor başarılar diliyorum” yorumunda bulundu.

“Ak Parti Teşkilatı, Babaoğlu’nun Yanındadır”

MHP İl Başkanı Alkaş, konuşmasında “Yeni teşekkül eden meclis üyesi aday listesi Hendek’imize hayırlı olsun. Listede bir mesaj var, o mesaj diyor ki; AK Parti’nin geçmiş dönem iki ilçe başkanı Sayın Şenay Sakal ve Sayın Ali Kemal Sofu listenin başındaki iki isim. Buradan çıkan mana ve anlam şudur: Ak Parti eski yeni bütün ilçe başkanlarıyla, tüm teşkilat unsurlarıyla Hendek’te Cumhur ittifakı ve Turgut Babaoğlu’nun yanındadır” ifadelerini kullandı.

“Sakarya’ya Mihmandar, Cumhur İçin Alemdar”

Coşkulu kalabalığa meclis mesaisi nedeniyle programa katılamayan MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül’ün selamını da ileten Alkaş, Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar’dan için de “Sakarya’ya mihmandar, Cumhur için Alemdar diyorum” mesajı verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184