Saadet Partisi Hendek İlçe Divan Toplantısı Yapıldı

Saadet Partisi Hendek İlçe Başkanlığı Kasın ayı olağan Divan Toplantısı Hendek’te bir restoranda gerçekleştirdi.

Saadet Partisi Hendek İlçe Divan Toplantısı Yapıldı

Parti çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda , Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan,Hendek İlçe Başkanı Şahmettin Demir, İl Başkanı Hasan Zengin,İl Başkan Yardımcı Burhan Atılgan, İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Erdoğan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Talha Dertli ve çok sayıda partili katılım gösterdi.

Hendek İlçe Divan Toplantısına,

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan, İl Başkanı Hasan Zengin ve İlçe Başkanı Şahmetttin Demir birer konuşma yaptılar.

Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan, ekonomik sıkıntılara dikkat çekti. Yetkililerin sorunları, ekonomik sıkıntıları görmezden geldiğini savunan Doğan, “Türkiye’nin dolara endeksli borcu 450 milyar Dolar. 450 Milyar Doları biz Dolar olarak ödeyeceğiz ama Türk Lirası olarak kazanacağız. Değer kaybı 3.8’i 450 milyar ile çarptığımız zaman borcumuz dolar olarak yerinde durduğu halde ama TL olarak borcumuz ne kadar arttı demektir, 1 Trilyon 700 milyar lira borcumuz arttı demektir. Bakın dolar arttığı zaman ne oluyor. Bunu vergilerimizle millet olarak biz ödeyeceğiz” diye konuştu. İlçe Divan Toplantısının son bölümünde rozet töreni yapıldı.

YORUM EKLE

banner83

banner184