banner117

Sofu Dur Durak Bilmiyor

Cumhur ittifakı Ak Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu dur durak bilmiyor.

Sofu Dur Durak Bilmiyor
banner187


31 Mart seçimleri ile ilgili yoğun bir programı olduğu bilinen Sofu Hamitli Mahallesine konuk oldu.

Katıldığı programda yoğun bir kalabalık ile karşılanan Sofu, Hamitli Mahallesinin sorunlarını ve mahallenin ihtiyaçlarını bildiklerini, bunları yerine getirmek için var güçleriyle çalışacaklarını bildirdi. Değerli Hamitli sakinleri, mahallemizde ne eksik, mahallelimizin neye ihtiyacı var biliyoruz. Projelerimizi hazırladık, hazırlıyoruz. Hamitli’yi kaliteli hizmetlerle buluşturacağız inşallah dedi.
Dünya 5’ten Büyük

Cumhurbaşkanımız ne diyor ’Dünya beşten büyük’ diyor değil mi? Birleşmiş Milletlere göre dünyada 193 ülke, yedi buçuk milyar insan var. 187 ülkenin, yedi buçuk milyar insanın bu beş ülke tarafından yönetilmesi uygun olur mu? Bunlar almışlar sazı eline, kendileri çalıyor, kendileri söylüyor. Bu sisteme tek başına karşı gelen bir liderimiz var hamdolsun. Bizlerin görevi sn. Cumhurbaşkanımıza sahip çıkmaktır değerli hemşerilerim. Bunun için 31 Mart’ta Cumhur İttifak’ını zafere taşımak bizim görevimizdir.

İttifak Güç Katacak

Cumhurbaşkanımız sn. Recep Tayip Erdoğan ve MHP lideri Sn. Devlet Bahçeli Ülkemizin karşı karşıya kaldığı beka sorununu gördü ve ittifak kararı aldılar. Bizleri Hendek’te uygun gördüler. İnşallah Cumhur İttifak’ı ile Hendek, Sakarya ve ülkemiz bu süreçten güçlenerek çıkacaktır.

Programını mahalleli ile istişare ederek sürdüren Sofu, gençlerin Hamitli Futbol Kulübü için taleplerini de dinleyerek, Hamitli Futbol Kulübümüz ve gençlerimiz için gerekli olan neyse en kısa zamanda yerine getireceğiz inşallah dedi.


Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 13:00
YORUM EKLE

banner83

banner184