banner117

Sofu Vites Yükseltti

Yerel seçim çalışmalarını yoğun bir programla sürdüren Sofu, Ak Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un katılımları ile gerçekleştirdiği Aday tanıtımı mitingi sonrası vites yükselti.

Sofu Vites Yükseltti
banner187


Ziyaretlerinde yoğun ilgi ile karşılanan Sofu, çalışmalarına Çobanyatak, Karatoprak, Akarca ve Yukarıçalıca Mahallelerinde Vatandaşlarla buluşarak sürdürdü.
Ak Parti varsa hizmet var

Mahallelilere hitap eden Sofu, Ak Parti Belediyecilik anlayışının hizmet anlayışı olduğunu ve halkın ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştiğini ifade etti. Değerli hemşerilerim, hepimiz gerek Hendek’in gerekse de Türkiye’nin belediyecilik anlayışında nereden nerelere geldiğinin farkındayız değil mi? Bu hizmet anlayışı çok kıymetli vatandaşlarımızın ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda, gelişen ve değişen dünyanın gereksinimleri doğrultusunda gerçekleşmiştir. Çok şükür ki Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderimiz var, çok şükür ki Ak Parti var ve Ak Parti varsa hizmet var değerli hemşerilerim dedi.
Çıta, Ak Parti’dir

Ak Parti Belediyelerinin Belediyecilik anlayışını vatandaşlara doğru bir şekilde iletildiğini ifade eden Sofu, hizmet anlayışı Ak Parti ile gelişti. Bugüne değin halkına, vatandaşına sırtını dönen, vatandaşla diyalogdan uzak duran, belediye kapılarını kapatanlar bugün hizmet diyor. Bizim sözümüz teminattır ve hiçbir zaman tutamayacağımız bir sözü de vermeyiz. Bu konuda geçmişimiz, Hendek’in son 16 yılı en büyük referansımızdır. Eğer birileri gönül yapmaktan bahsediyorsa, eğer birileri hizmet kelimesinden bahsediyorsa bunu Ak Parti’ye borçludurlar ifadelerini kullandı.
İleriye taşıyacağız

Hendek halkının Mahalle Mahalle ihtiyaç ve isteklerinin farkında olduklarını ve projelerinin bu doğrultuda hazırlandığını söyleyen Sofu, biz Mahallelerimizde ne eksik var biliyoruz. Mahallelimiz ne istiyor biliyoruz. Diyaloğa açığız. Hemşerilerimizin Belediyeden istekleri neler, neler eksik kalmış, ne yapılmalı biliyoruz. Elbette değişen dünya ile birlikte insanlarımızın istek ve ihtiyaçları da değişiyor. İnsanlarımızın eğilimleri değişiyor. Biz projelerimizi bu konu da gerçekçi bir tavır ile ele aldık. Halkımız bizlerden daha farklı istekte bulunursa elbette bunları da hayata geçirmek için elimizden geleni yapacağız dedi.


Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 13:52
YORUM EKLE

banner83

banner184