Yalçın, Emekçilerimizin Yanındayız

Yeniden Refah Partisi Hendek İlçe Teşkilatından işten çıkarılan işçilere ziyaret.

Yalçın, Emekçilerimizin Yanındayız

Yeniden Refah Partisi Hendek ilçe Başkanı Sedat Yalçın beraberinde Halkla İlişkiler Başkanı Önder Ocak ve Hendek Belediye Başkan Aday Adayı Gürkan Özer ile birlikte işten çıkarılan ve fabrika önünde grev yapan işçileri ziyaret etti.

Temsici ve İşçiler ile görüştüler

Hendek 2.OSB’de bulunan işyerlerinden Petrol-İş Sendikasına üye oldukları gerekçesiyle işten çıkarılan emekçileri fabrika önünde kurdukları grev çadırında ziyaret eden Yalçın ve ekibi, sendika temsilcileri ile bir araya gelerek işten çıkarılan işçilerin sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Her zaman yanınızdayız

Çalışma koşullarının düzeltilmesi ve sosyal haklarının iyileştirilmesi için sendikaya üye olan emekçi kardeşlerimize yapılan haksızlığın karşısındayız diyen Yalçın, Yeniden Refah Partisi olarak sizleri dinlemek ve yanınızda olduğumuzu bilmeniz için sizleri ziyarete geldik. İnşallah kısa zamanda işveren ile aranızdaki sorun çözülür. Bu konuda üzerimize düşen birşey varsa da yapmaya hazırız diye konuşurken, Sendika temsilcileri ve İşçiler Yeniden Refah Partisi heyetine ziyaretleri ve destekleri nedeniyle teşekkürlerini ilettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184