banner117

Yüce'den Özkoç’a Sert Tepki

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Milletvekili Engin Özkoç’u sert dille eleştirdi.

Yüce'den Özkoç’a Sert Tepki
banner187


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’u sert bir dille eleştirdi.

Yüce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaretlerde bulunan CHP Milletvekili Engin Özkoç’a sosyal medya hesabından yüklendi.

Yüce’den Özkoç’a sert cevap

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda;

Muhalefetin varlığı demokrasinin özünden kaynaklanır. Demokratik toplumlarda muhalefet, kaliteli politikanın, kaliteli hizmetin varlığı demektir. Muhalefetin itiraz edilemez bir ahlakı vardır.

Bir politikayı ya da o politikayı yapanı sevememek anlaşılabilir bir şey. Fakat Türkiye Cumhuriyeti'nin devlet başkanına, temsil ettiği makama hakaret etmek anlaşılabilecek bir şey değil.

Ülke olarak içerisinde bulunduğumuz bu hassas dönemde başka amaçların peşinde koşmanın ne Türkçe'de ne de Türkiye'de bir izahı yok. Bu denli hassas bir dönemde kime hizmet ettiği belli olmayan bu açıklamalardan anlaşılan tek şey: Türkiye'ye hizmet etmediği gerçeğidir.

Maalesef ki birileri bir olmayı, birlikte hareket etmeyi kendilerine yakıştıramadı. Üzgünüm ki bu terbiyesizliği yapan bizim hemşerimiz. Seviniyorum ki Allah bize bu insan artıklarıyla mücadele imkânı verdi” ifadelerine yer verdi.
Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2020, 17:07
YORUM EKLE

banner83

banner184