100 Sporcu Üst Kuşağa Terfi Etti

Hendek Belediyesi Karate Takımı, 2023 Yılı 2. Dönem Kuşak sınavı gerçekleştirildi.

100 Sporcu Üst Kuşağa Terfi Etti

100 sporcunun katıldığı imtihan Teknik Direktör Nurkan Kayacık, Antrenör Ümit Atış ve Volkan Karagöz nezaretinde yapıldı.

Velilerin büyük ilgi gösterdiği imtihanda sporcular aldıkları eğitimleri imtihanda sergilerken, büyük çekişmeye sahne olan imtihan sonunda karatecilerin tamamı başarılı olarak üst kuşağa yükselmeyi başardı.

Teşekkür ediyoruz

Hendek Belediyesi olarak iyi bir imtihanı daha geride bırakmayı başardıklarını belirten Teknik Direktör Nurkan Kayacık, sporcularını kutladı. Teknik Direktör Nurkan Kayacık ve antrenörler Ümit Atış ve Volkan Karagöz, “Sınava katılarak bir üst kuşağa terfi eden bütün sporcuları canı gönülden kutluyoruz. Çok güzel bir ortam içerisinde geçen sınavda sporcularımıza destek olmaya gelen velilerimize ayrıca teşekkür ediyoruz. Bizlere desteklerini esirgemeyen Hendek Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu’na, Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çekiçcioğlu’na, Hendek Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Osman Yılkın’a vermiş oldukları desteklerden dolayı çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Hepinizi kutluyorum

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, karatede Hendek olarak her zaman Türkiye’nin önde gelen ilçesi olduklarını bunun da mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Başkan Babaoğlu, “Hendek Belediyesi Karate takımı antrenör ve sporcularını kutluyorum. Hendek’in sporda her zaman başarılı olduğunu biliyoruz. Minik ve gençlerimizin spor yapmaları adına bizde üzerimize düşeni yapmayı sürdüreceğiz. Böyle bir aile ortamında da başarının gelmesi zor değil” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184