1954 Hendekspor Gurur Yaşattı

1954 Hendekspor Kulübü Erkek Hentbol takımı, Türkiye 2. Ligine yükselerek büyük başarı elde etti.

1954 Hendekspor Gurur Yaşattı

Elde ettiği zaferlerle şampiyon olan ve Türkiye Erkekler Hentbol 2. Ligine yükselen 1954 Hendekspor Kulübünün coşkusuna ortak olan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek sporun tüm branşlarında büyük başarılarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Gururluyuz dedi.

Hep destek tam destek

Sakarya’yı Türkiye Erkekler Bölgesel Ligi Hentbol Liginde temsil eden 1954 Hendekspor Kulübü Erkek Hentbol takımı, Türkiye 2. Ligine yükselerek büyük başarı elde etti. İstanbul Maltepe Müzahir Sille Spor Salonu’nda yapılan mücadeleler sonrasında grubu şampiyon olarak tamamlayan 1954Hendek Spor Kulübü oyuncularını yalnız bırakmayan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, sporcuların şampiyonluk coşkusuna ortak oldu. İstanbul’da oynanan mücadeleyi izleyen ve Şampiyonları tek tek kutlayan Başkan Babaoğlu daha sonra Hendek’e dönen sporcularla Hendek Meydanında yapılan kutlamalara katıldı.

Kutladı

Hendekspor’un 3.lige yükselmesinin ardından hentbolda elde başarının önemine vurgu yapan Başkan Babaoğlu, sporun her alanında elde edilen başarılar göğsümüzü kabartıyor. Hendek sporun şehri, sporun merkezi diyoruz hep. Bunu elde edilen bu başarılar sayesinde bunu tescilliyoruz. Hendek sporun tüm branşlarında büyük başarılarla adından söz ettiriyor. 1954Hendek Spor Kulübünün Hentbol takımını, teknik heyetini ve tüm yöneticilerini canı gönülden kutluyorum. Hendek’e, Sakarya’ya çok güzel bir hediye verdiniz. Yine gurur dolu bir gün yaşıyoruz. Sporun her alanında desteklerimiz artarak devam edecek diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184