banner117

3. Lig Yolunda Final Coşkusu

Hendekspor’un 3.Lig Yolunda Finale Yükselmesi Şehirde Büyük Sevinç Yaratırken, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendeksporu Karşılayan Taraftarın Coşkusuna Ortak Oldu. Babaoğlu, “Bu Gurur Sakarya’nın. Hendek 3.Lige Hazır, Bize Şampiyonluk Yakışır” Dedi

3. Lig Yolunda Final Coşkusu

Babaoğlu Yalnız Bırakmadı

Bölgesel Amatör Lig'de  (Bal) Sakarya Temsilcisi Olan Hendekspor, 3.Lig Çeyrek Final Mücadelesinde Gölcük Şehir Stadı'nda Bağcılarspor İle Karşı Karşıya Geldi. Meclis Toplantısının Ardından Kocaeli’ye Giden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’da Karşılaşmayı Her Zaman Olduğu Gibi Tribünden Takip Etti. Hendekspor Başkanı Adil Karabulut, Hendekspor Yönetimi Ve Hendek Taraftarlarıyla Birlikte Maçı İzleyen Başkan Babaoğlu, Hendeksporu Bu Zorlu Mücadele De Yalnız Bırakmadı.

Coşku Bitmedi

Son Ana Kadar Heyecan Dolu Mücadele Sonunda Hendekspor’un Bağcılarspor’u Uzatmalarda Yenerek Finale Yükselmesi Büyük Sevince Neden Oldu. Hendeksporun Finale Yükselmesinin Ardından Hendek Fırtınası Esti. Maç Aynı Zamanda Hendek Meydanında Bulunan Led Ekrandan Yayınlanırken, Meydanı Dolduran Vatandaşlar Hendeksporun Finale Yükselmesiyle Büyük Coşku Yaşadı.

Hendek Ayaktaydı

Galibiyetin Ardından Herkes Büyük Sevinç Yaşarken, Şehirde Bayram Havası Esti. Hendeksporun Finale Kalması Büyük Yankı Uyandırırken, Takımla Birlikte Hendek’e Dönen Başkan Babaoğlu Taraftarların Meşale Şovuna Katıldı. Hendek Meydanında Takımını Karşılayan Taraftarlar Sloganlar Atarken, Meydanda Yaşanan Sevinç Ve Görsel Şölen Herkesi Mest Etti.

Bu Gurur Sakaryanın

Taraftarların Sevincine Ortak Olan Ve, ‘Şampiyon Hendekspor’ Sloganları Atan Başkan Babaoğlu, “ Hendek Bunu Hak Etti. İnandık, Kenetlendik, Başardık. Finaldeyiz. Artık 3.Lig İçin Son Bir Maç Kaldı. Bu Gurur Hepimizin, Bu Gurur Hendek’in, Bu Gurur Sakarya’nın…Finalde Rakibimiz Çilimli Belediyespor Oldu. Bu Maçı Da Alıp 3.Lige Çıkacağız İnşallah” Dedi.

Hendek Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2021, 12:23
YORUM EKLE

banner83

banner184