banner117

Altın Kemer Temizce’nin

114. Tarihi Fevziye Yağlı Pehlivan Güreşlerine katılan sporcumuz Metin Alpaslan Temizce Altın Kemer kuşandı.

Altın Kemer Temizce’nin

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu adına 114. Tarihi Fevziye Yağlı Pehlivan Güreşlerine katılan sporcumuz Metin Alpaslan Temizce er meydanında tüm rakiplerini yenerek başaltı boyunda ‘Altın Kemer’ kuşanırken, bu zafer Hendeklilere bayram hediyesi oldu.

Er meydanında

Yalova 114.Tarihi Fevziye Yağlı Pehlivan Güreşleri bu yılda büyük coşku ve heyecana sahne oldu. Altınova Fevziye Köyü Er Meydanında Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu adına güreşen Metin Alpaslan Temizce, zorlu rakiplerini bir bir yendi. Geçtiğimiz hafta Kırkpınar’da yapılan güreşlerde Başpehlivanlığa çok yaklaşan Hendek Belediyesi Sporcumuz Temizce, başaltı boyunda birinci olarak ‘Altın Kemer’in sahibi oldu.  Temizce elde ettiği zafer nedeniyle çok mutlu olduğunu ifade ederek, kendisine emek veren ustalarına ve sporun her alanında hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Başkan Turgut Babaoğlu’na teşekkür etti.

Babaoğlu kutladı

1. olan Temizce’ye Altın Kemeri kuşanırken, Başkan Babaoğlu tebrik mesajı yayınladı. Babaoğlu, göğsümüzü kabartan güreşçimiz Metin Alpaslan Temizce kardeşimi canı gönülden yürekten kutluyorum. Sporcularımızın her alanda elde ettiği başarılar bizleri mutlu ediyor. Bizlere yaşattıkları mutluluk için her biriyle ayrı ayrı gurur duyuyorum. 1’nci olan Metin Alpaslan Temizce kardeşimi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Bu vesileyle Başpehlivanlarımızı selamlıyor, tüm güreşçilerimize başarılar diliyorum dedi.

Hendek Belediyesi Güreşçileri vakit kaybetmeden elde ettiği zaferlere yenisini eklemek adına önümüzdeki günlerde yapılacak olan Tarihi Balıkesir Kurtdereli ve Antalya Elmalık Yağlı Pehlivan Güreşleri için çalışmalara başladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Levent KAHVECi
Levent KAHVECi - 3 ay Önce

Emeklerine sağlık kardeşim. Başarılarının artarak devamını diliyorum. Altın kemer en çok sana yakışıyor. Büyük usta Gazanfer KAHVECİ’ye ve Sayın Başkanımız Turgut BABAOĞLU’na teşekkür ediyorum.

banner83

banner184