Avrupa 3.’sü Soylu’ya Özel Karşılama

Hendekli Avrupa Üçüncüsü Güreş Sporcumuz Barış Soylu için karşılama töreni düzenlendi.

Avrupa 3.’sü Soylu’ya Özel Karşılama

U-15 Grekoromen Güreş Avrupa Şampiyonasında üçüncü olan Hendekli Milli Güreşçi Barış Soylu, kendisi için düzenlenen törenle karşılandı.

Hırvatistan'ın başkenti Zagreb'te düzenlenen U-15 Grekoromen Avrupa Güreş Şampiyonası'nda üçüncü olarak İlçemize büyük bir başarı kazandıran Soylu, bağlı bulunduğu Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü binası önünde düzenlenen törenle coşku ile karşılandı.

Düzenlenen karşılama törenine; Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü Onursal Başkanı Ali İnci, Kulüp Başkanı Feyzullah Köstereli, Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, antrenörler, sporcular ve sporcunun ailesi, yakınları, vatandaşlar ve Hendekli basın mensupları katıldı.

17.başarı Soylu’dan

Kulüp sporcularının omuzlarında tören yerine gelen Şampiyon Sporcumuz Barış Soylu'yu, kulübün onursal başkanı Ali İnci ve şuan ki mevcut başkan Feyzullah köstereli karşıladı.

 Köstereli konılmasında, kulubün geçmiş yıllardan bu zamana kadar olan tarihçesini ve başarılarını sıraladı. Şampiyon Sporcunun yaptığı derecenin kulüp adına yapılan 17. başarı olduğunu dile getiren Köstereli, bu oluşumda en büyük pay sahibi olan kurucu ve onursal başkan Ali İnci'ye teşekkür etti.

İnci’ye olimpiyat sözü

Sonrasında söz alan Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü Onursal Başkanı Ali İnci, Şampiyon Sporcuyu alnından öperek tebrik etti ve beni biliyorsun üçüncülük derecesi kesmez. Ben senden seneye Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu bekliyorum diyerek sporcudan söz aldı. Daha sonra İnci sporcu ve üzerinde büyük bir emeği olan hocası Suat Aydın'ı yarım altın takarak ödüllendirdi.

Kulüp tarafından davetlilere yapılan ikram sonrasında çekilen hatıra fotoğrafları ile birlikte düzenlenen program sona erdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ts bkk
ts bkk - 1 yıl Önce

ali başkan

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184