Barış Soylu Avrupa Üçüncüsü

16 -19 Mayıs tarihlerinde Yunanistan'da gerçekleşen U15 Avrupa grekoromen güreş şampiyonası'nda Hendek Olimpik Spor Kulübü güreş takımı sporcusu Barış Soylu Avrupa üçüncüsü oldu.

Barış Soylu Avrupa Üçüncüsü

Hendek Olimpik Spor Kulübü başkanı Feyzullah Köstereli 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı'nda bizleri mutlu eden Avrupa dereceleri bayramımıza bayram kattı.Yunanistan'da yapılan U15 Avrupa grekoromen güreş şampiyonasında milli takımımızın toplamda almış olduğu bir ikincilik, 2 de 3.lük derecesinden iki tanesinin Sakarya /Hendek TOHM güreş merkezimiz ile Hendek Olimpik Spor Kulübüne ait olması bizleri çok mutlu etti.

TOHM sporcumuz 75 kg da Yusuf Keskinkaya Avrupa 2.cisi, kulüp sporcularımız 41kg da Barış Soylu Avrupa 3.cü, 38kg da Kerem Derman Avrupa 5.ci olmuştur.Yetişmelerinde büyük emekleri geçen başta Suat Aydın hocamız ve kıymetli hocalarımız ile destek personeli arkadaşlarımızı gönülden tebrik ediyorum.

Kulüp başkanı Köstereli; Her yıl istikrarlı bir şekilde Avrupa ve dünyada kürsüde olmamızın mimarı kulübümüzün kurucusu ve onursal başkanı sayın Ali İnci vekilimize, Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Yusuf Alemdar'a, İl Spor Müdürümüz sayın Nevzat İnanç'a. Hendek Belediye Başkanımız sayın İrfan Püsküllü'ye ve Güreş Federasyonu Başkanımız sayın Şeref Eroğlu'ya başarılı gidişaatımıza olan katkı ve destekleri için şükranlarımızı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. Avrupa derecelerimiz ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olsun diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184