Dereköyspor Gazetecileri Misafir Etti

Hendek Dereköyspor Yönetimi Hendekli Basın Mensupları ile bir araya geldi.

Dereköyspor Gazetecileri Misafir Etti

Hendek Dereköyspor Başkanı Yusuf Çulhaoğlu ve Yönetimi Hendekli Gazeteciler Hasan Öztürk, Kadir Kazın, Orhan Topçu, Cemil Tekin, Bülent Yaman ve Gürkan Özer’i misafir etti.

Kulüp binası ve Şampiyonluk serüveni

Kulüp Başkanı Yusuf Çulhaoğlu, ASKF Başkan Yardımcısı Hasan Zandolu ve Yöneticilerle köy meydanında yapılan sohbet sonrası gazeteciler Kulüp binasını gezerken, kazanılan kupalarla poz veren Kulüp Başkanı Yusuf Çulhaoğlu şampiyonluk serüveni hakkında bilgiler vererek kupaların nasıl kazanıldığını anlattı.

Antrenman sahamız yok

Kendilerine verilen desteği yetersiz bulan Dereköyspor Yönetimi, Futbol takımımız idman sahamız olmadığı için idmanlarını Erenler'de yapıyor. 1983 yılından beri Sakarya amatörüne hizmet eden kulübümüzün idman yapacak bir sahası bile yok. Yerel yönetimler söz vermelerine rağmen yıllardır idman sahamızı yapmadılar. Bu kadar zor şartlara rağmen 81 vilayette 152 takım içinde tek köy takımı biziz. Bize daha iyi imkanlar sunulursa daha da başarılı olacağımıza inanıyoruz. Sizin aracılığınızla Dereköyspora söz verilen idman sahasının yapılmasını istiyoruz ifadelerine yer verdiler.

Küçük bütçelerle büyük işler yapıyoruz

Kulüp bütçesi ile ilgili bilgiler verem Dereköyspor Başkanı Yusuf Çulhaoğlu, bütçemiz çok düşük. Düşük bütçeye rağmen iyi transferler yaptığımızı ve iddalı olduğumuzu söyleyebiliriz. Bütçemizi sezon sonu açıklama kararı aldık ama şöyle söyleyebiliriz bütçemiz o kadar düşük ki bazı takımların 2-3 transfer maliyeti kadar ifadelerine yer verdi.

Para için değil başarı için

Futbolcularla iyi ilişkiler içinde olduklarını belirten Dereköyspor Başkanı Çulhaoğlu, transferlerde hiç zorluk yaşamadıklarını ve iskelet kadroyu korudukların söylediler. Futbolcularımız bizi para için değil, başarı yakalamak için tercih ediyorlar. Hiç bir futbolcumuza borcumuz yok. Dereköyspor'da az para var ama çok huzur var. Allah'a şükür kulübümüzde birlik beraberlik ve huzur var. Bizim en büyük gücümüz köydeki birlik ve beraberliktir ifadelerine yer verdi.

Ziyaret sonunda Hendekli Gazeteciler misafirperverlikleri nedeniyle Dereköyspor Başkanı Yusuf Çulhaoğlu ve Yönetimine teşekkür ederek Bölgesel Amatör Lig (BAL) başarılar dilediler ve günün anısına hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184