Bölgesel Amatör Lig(BAL) temsilcimiz Hendek Dereköyspor Çerkezköy 1911 Doğanspor ile deplasmanda oynadığı karşılaşmada Ömer Taşkın ve Yasin Şeker’in ilk yarıda attığı goller ile sahadan 2-0 galip ayrılıp haftayı 3.Puan ile kapadı.
Dereköyspor Şen Dönüyor
Bölgesel Amatör Lig(BAL) temsilcimiz Hendek Dereköyspor Çerkezköy deplasmanda 1911 Doğanspor ile karşılaşmadan 2-0 galip ayrıldı.
![Dereköyspor Şen Dönüyor](https://www.hendekgundem.com/images/haberler/2023/03/derekoyspor_sen_donuyor_h21134_96d5f.jpg)
YORUM EKLE
YORUMLAR
SIRADAKİ HABER
MaşAllah ayaklarına saglık