Hendek Belediyesi Karate Takımı Madalyaya Doymuyor

Hendek Belediyesi Karate Takımı, 26 Aralık 2023 tarihinde Sakarya Yenikent Spor Salonu'nda düzenlenen Okul Sporları Gençler İl Seçmelerinde büyük bir başarı elde ederek toplamda 19 madalya ile turnuvayı tamamladı.

Hendek Belediyesi Karate Takımı Madalyaya Doymuyor

14 Sporcu Bölgeler Arası Seçmeye Hak Kazandı

Hendek Belediyesi Karate Takımı 7 altın madalya, 7 gümüş madalya, ve 5 bronz madalya olmak üzere toplamda 19 madalya ile turnuvayı tamamladı. Bu muazzam başarıyla il seçmelerini tamamlayan 14 sporcu, bir sonraki aşama olan Bölgeler Arası Seçmeye katılmaya hak kazandı.

Antrenörler, sporcularını yaptıkları açıklamada övgüyle bahsederek, "Mücadele eden bütün sporcularımızı tebrik ediyor, bir sonraki etap olan bölgeler arasını başarılı bir şekilde geçerek final etabına katılmak istiyoruz. Çalışmalarımıza devam edin, elimizden geleni yapacağız.

Ayrıca Sporcularımızın yanında duran Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve Milli Eğitim Müdürü Murat Çekiçcioğlu'na gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederiz " şeklinde konuştular.

Babaoğlu: Tebrik Etti

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ise sporcuları kutlamak için bir konuşma yaptı. Başkan Babaoğlu, "Sporcularımızın bu üstün performansı, Hendek'i gururlandırdı. Bu başarıda emeği geçen tüm sporcularımızı, antrenörlerimizi ve destek veren herkesi tebrik ediyorum. Bir sonraki aşamada da başarılarınızın devamını diliyorum." dedi.

Hendek Belediyesi, sporcularının başarılarına olan desteğini sürdürmeye kararlı bir şekilde devam ederken, ilerleyen günlerde Bölgeler Arası Seçmelerde gösterecekleri performansı heyecanla bekliyor.

Altın Madalya Kazanan Sporcular;

Caner Atış

Özgür Çağan Ergöz

Efe Kakış

Mehmet Efe Kayacık

Efe Dere

Zümra Arslanoğlu

İnci Varoğlu

Gümüş Madalya Kazanan Sporcular;

Selin Pantu

Ecrin Gezgin

Zeynep Hayırlı

Belinay Kaya

Talha Temizel

Güven Dere

Sefa Onur Er

Bronz Madalya Kazanan Sporcular

İlayda Pazarlıoğlu

Hatice Sudenaz Aygün

İlkin Erva Özel

Yağmur Yeşil

Azra Yılmaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184