Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübünden, Başkan Püsküllü'ye ziyaret

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü Sporcuları, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü'yü makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübünden, Başkan Püsküllü'ye ziyaret

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü Sporcuları, Hendek Belediye Başkanı  İrfan Püsküllü’yü makamında ziyaret ettiler.

16-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Antalya Kemer’de düzenlenen Bekir Özer Gençler U-23 ve Büyükler Bay / Bayan Türkiye Şampiyonasında dereceye giren sporcular ve Muay Thai Milli Takım Antrenörü Erkan Yılmaz Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü'yü ziyaret ederek, şampiyona boyunca kendilerine vermiş olduğu maddi manevi desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Hendek Belediye Başkanı Sayın İrfan Püskülü, yapılan şampiyonada dereceye giren; Elite Class Bayanlar Kategorisinde 57 Kg.'da Özgenur Avcıl Türkiye 3.'üncüsü, U-23 Kategorisinde 48 Kg.'da Burak Gürsu Türkiye 2.'incisi, Gençler Kategorisinde +91 Kg.'da Türkiye 3.'üncüsü olan sporcuları başarılarından dolayı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Kulüp Başkanı ve Antrenörü olan Erkan Yılmaz, "Yapmış oldukları ziyarette Belediye Başkanımıza güler yüzünden, spora ve sporcuya vermiş olduğu desteklerden ötürü çok teşekkür ettiğini belirterek, başkanımıza belediyecilik adına yapmış olduğu ve yapacağı çalışmalarda başarı dilediğini belirterek" sözlerine devam etti.

Ayrıca Yılmaz, "Müsabakalar öncesinde, esnasında ve sonrasında verdikleri desteklerden dolayı; AK Parti Sakarya Milletvekilimiz  Ali İnci beye, Hendek Belediye Başkanımız İrfan Püsküllü beye ve Hendek'imizin bir birinden değerli çok kıymetli esnaflarına, sporcumuz Özge Nur Avcıl’ın sponsoruna vermiş oldukları desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum" diyerek, sözlerini noktaladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184