Hendek'te Uluslararası Boks Gecesi

Hendek uluslararası bir organizasyona daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Hendek'te Uluslararası Boks Gecesi

Akburak Spor Kulübü organizatörlüğünde Uluslararası şehirlerden birçok sporcunun katılacağı Boks müsabakası 10 Eylül Cumartesi günü Hendek Bayraktepe Sosyal Tesislerinde yapılacak. Hendek Belediyesinin de katkı sağladığı organizasyona Başkan Babaoğlu, tüm Sakaryalıları yakından izlemek için Bayraktepe Sosyal Tesislerine davet etti.

Bayrektepe Sosyal Tesisleri

Hendek uluslararası bir organizasyona daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 10 Eylül Cumartesi günü 20.00 ile 23.00 saatleri arasında Bayraktepe Sosyal Tesislerinde Hendek Boks Gecesi düzenlenecek. Akburak Spor Kulübü organizatörlüğünde Hendek Belediyesinin katkılarıyla düzenlenecek organizasyona U-22 ve Yıldızlar Kategorisinde Dünya, Avrupa ve Türkiye Şampiyonlarının yer aldığı Sakarya, Bursa, Bilecik, Bayburt, Trabzon, Yalova, Düzce, Zonguldak gibi illerin yanı sıra Almanya, Kazakistan, Çeçenistan, İran, Gürcistan gibi ülkelerden toplamda 60 sporcu katılacak.

Babaoğlu, tüm hemşerilerimizi bekliyoruz

Heyecan dolu geceyi yakından izlemek isteyen tüm Sakaryalıları 10 Eylül Cumartesi akşamı Bayraktepe’ye davet eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Hendek yine dev bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Ülkemizdeki genç sporcuların yetişmesine katkı sunmak adına bu tarz organizasyonlara desteğimiz tam. Biz göreve geldiğimiz günden bu güne spor ve sporcu için ne gerekiyorsa yaptık. Gençlerimizin başarı elde etmesi ve Ülkemiz başta olmak üzere İlimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil etmeleri adına tüm imkanlarımızla yanlarında olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Çocuklarımız, gençlerimiz sporda başarılı oldukça mutlu oluyor, onlarla gurur duyuyoruz. Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. Tüm vatandaşlarımızı bu organizasyona bekliyorum” diye konuştu.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184