banner117

Hendekli Güreşçilerden 5 Madalya

Tokat’ta düzenlenen Okullar Arası Yıldızlar Türkiye şampiyonasında Hendek’li güreşçiler 1 Birincilik, 2 İkincilik ve İki Üçüncülük elde etti.

Hendekli Güreşçilerden 5 Madalya
banner187Ali Yücel salonunda düzenlenen ve 340 sporcunun katıldığı Okullar arası Yıldızlar Türkiye Şampiyonasına 8 sporcu ile katılan Hendek Güreş İhtisas Kulübü sporcularından 75 kiloda Emirhan Yiğit Arslan Türkiye şampiyonu olurken, 85 kiloda Hüseyin Hamza Örel, 52 Kiloda Alkan Akar Türkiye İkincisi, 41 kiloda Ömer Fatih Örel ve 100 kiloda Muhammet Ali Kara Türkiye Üçüncüsü oldu.

Performansları ve başarıları ile Türkiye Şampiyonasına damga vuran sporcuları kutlayan Güreş İhtisas Kulübü Başkanı Feyzullah Köstereli “ Hendek Güreş ihtisas kulübü olarak Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve Dünya şampiyonalarında da derece elde etmek için tüm gayretimiz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Türkiye Şampiyonasında derece elde eden sporcularımızı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Güreş İhtisas Kulübü Müdürü Rıza Yetim ve Antrenör Suat Aydın’da güzel bir başarıya imza atan sporcuları kutlayarak destek veren herkese teşekkür ettiler.Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2020, 17:58
YORUM EKLE

banner83

banner184