Hendekspor’da Yönetimin Görev Dağılımı Belli Oldu

Hendekspor Olağanüstü Genel Kurulu sonrasında Başkanlığa seçilen Hüdaverdi Bahadır, yönetim kurulu üyeleriyle gerçekleştirdiği ilk toplantıda görev dağılımları yapıldı.

Hendekspor’da Yönetimin Görev Dağılımı Belli Oldu

Bahadır, “Bu heyecan, azim, inanç ve inadımız asla bitmeyecek. Sen ben yok, biz varız” mesajıyla taraftara seslendi

İlk Toplantı Yapıldı

Dün yapılan olağan genel kurul toplantısı sonrasında Kulüp Başkanlığa seçilen Hüdaverdi Bahadır, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilk toplantısını bu akşam Hendekspor tesislerinde gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda Başkan Bahadır ve Yönetim, çalışma planlarını ele alarak görev dağılımı gerçekleştirdi.

Sen Ben Yok Biz Varız

Görev dağılımın tamamlanmasının ardından açıklama yaparak kamuoyunu bilgilendiren Başkan Hüdaverdi Bahadır, “ Hendeksporumuzun şampiyonluk meşalesini bugünden itibaren yakmış bulunuyoruz. Bu heyecan, azim, inanç ve inadımız asla bitmeyecek. Sen ben yok, biz varız. Hendekspor bu şehrin ortak bir değeridir. Üstlendiğimiz sorumluluk gereği ben ve ekibim gece gündüz demeden bu takımın başarısı için mücadele edeceğiz” diye konuştu

Hayırlı Olsun

“Her anlamda artık çok farklı bir Hendeksporun temelleri genel kurulda atıldı” diyen Başkan Hüdaverdi Bahadır, “Yeni sezon önce yapılanma tamamlandıktan sonra futbolcular konusunda süreç başlayacak. Bu süreçler hakkında kamuoyunu şeffaf bir şekilde bilgilendireceğiz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yapılan görev dağılımı şu şekilde oluştu;

As Başkan Coşkun Küçük

Başkan Yardımcısı Atilla Tezgel

Mali İşler Sorumlusu Ömer Gürbüz

Basın Sözcüsü Uğur Nal- Cemil Yılmaz

Alt yapı Sorumlusu Nurullah Akçay

Taraftar Sorumlusu Selman Özkılınç

İdari İşler Sorumlusu Nevzat Öğrek- Ulvi Başpehlivan

Futbol Şube Sorumlusu Engin Varlıca- Nurallah Akçay

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hendekli
Hendekli - 1 yıl Önce

Hani nerde liyakat siyasette olduğu gibi sporda da sınıfta kaldınız yeni kadro MHP’li yandaşlardan oluşuyor bu kadrodan hiçbir halt olmaz….

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184