banner117

Hendekspor’dan Oynatılsın Açıklaması

Hendekspor Yönetimi, Amatör Liglerinden oynatılmasından yana olduklarını belirterek açıklamalarda bulundu.

Hendekspor’dan Oynatılsın Açıklaması
banner187

Hendekspor Yönetimi, Amatör Futbol Liglerinin oynatılmaması yönündeki açıklamaların ardından açıklamada bulunarak “Sağlık tedbirleri alınarak amatör Liglerin tüm kulüplerin katılımı ile oynatılmasından yana olduklarını” belirtterek açıklamalarda bulundu.

Hendekspor’un sosyal medya hesabından yapılan o açıklama;

Futbol Kamuoyuna;

Tüm dünyayı etkisi altına Covid 19 salgını nedeniyle amatör futbolumuzun geleceği ile ilgili belirsizlikler devam ediyor.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun bu hafta vermeyi planladığı kararı, tüm amatör spor kulüpleri olarak bizler de merakla beklemekteyiz. Bu süre zarfı içerisinde Bölgesel Amatör Ligimizin oynatılıp oynatılmayacağı ile ilgili bazı senaryolar ve iddialar ortaya atılmaktadır.

Öncelikle Hendekspor olarak Bölgesel Amatör Liglerin oynatılmadığı taktirde buradan geçimini sağlayan emekçilerde yaratacak mağduriyetin büyüklüğünün farkında olduğumuzu belirtmek isteriz.

Sağlık tedbirleri alınarak tüm kulüplerin katılımıyla oynatılmasından yanayız.

Saygılarımızla

Hendekspor Kulübü

TFF Amatör İşler Kurulu toplanıyor

Amatör Liglerin ertelenmesi kararının ardından TFF amatör İşler Kurulunun bugün toplanacağı ve yapılacak değerlendirmeler sonucunda kararın kamuoyu ile paylaşılacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2020, 13:46
YORUM EKLE

banner83

banner184