Hendek’ten 6 madalya

Kocaeli’de yapılan Okul Sporları Gençler Karate A-B Grup Müsabakasında Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcuları, rakip tanımadı.

Hendek’ten 6 madalya

 Yarışmalarda Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi  öğrencisi Zümra Arslanoğlu, Düzce Turgut Özal Anadolu Lisesi öğrencisi

Elif Şimal Ekizoğlu,  Hendek Anadolu Kalkınma Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi  Caner Atış birinci olurken,  Hendek Atikehanım Anadolu Lisesi öğrencisi

Özgür Çağan Ergöz ikinci,  Hendek Anadolu Kalkınma Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Efe Kakış ve  Hendek Özel Çağdaş İmge Anadolu Lisesi öğrencisi

İnci Varoğlu üçüncü oldu. Müsabakaları 6 madalyayla tamamlayan Hendek Belediyesi Karate Takımı yine yüzleri güldürdü.

Hendek Belediyesi Karate Takımında, Mart ayında Samsun’da düzenlecek olan Türkiye Şampiyonası Finallerin’de mücadele edecek olan Elif Şimal Ekizoğlu, Zümra Arslanoğlu,İnci Varoğlu,Caner Atış, Efe Kakış ve Özgür Çağan Ergöz mücadele edecek.

Teknik Direktör Nurkan Kayacık ve antrenörler Ümit Atış ile Volkan Karagöz, “Final etabına katılacak olan sporcularımızın güzel başarılar ile döneceğine inanıyoruz. Mücadele eden bütün sporcularımızı tebrik ediyoruz. Desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu, Hendek Milli Eğitim Müdürü Murat Çekiçcioğlu’na teşekkür ederiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184