Mahalleler Arası Turnuvada Başvuru Süresi Uzatıldı

Hendek Belediyesinin düzenleneceği, ‘Mahalleler Arası Futbol Turnuvasında’ başvuru süresinin 8 Temmuz Cuma günü saat 17.00'a kadar uzatıldığı duyuruldu.

Mahalleler Arası Turnuvada Başvuru Süresi Uzatıldı

 Kura çekimi ise 14 Temmuz’da yapılacak. Muhtarlıklar sınır mahallelerden sporcularla turnuvaya katılabilecek. Ayrıca isteyen mahallelerin birden fazla takım çıkarabilecek.

Tertip Komitesinin Son Kararları Açıklandı

Hendek Kaymakamlığı, Hendek Belediyesi, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Muhtarlar işbirliğinde düzenlenecek olan turnuva için Tertip Komitesi son alınan kararları duyurdu. U14 kategorisinde 2008-2009 ve 2010 doğumlular ile U11 kategorisinde 2011 ve 2012 doğumlu sporcular katılabileceği organizasyonda daha önce 1 Temmuz olarak açıklanan başvuru süresi bir hafta daha uzatıldı. Yapılan açıklamada, “Mahalle muhtarlarımızın sözlü talepleri doğrultusunda başvuru süresi 8 Temmuz 2022 Cuma günü saat 17.00'a kadar uzatıldı.

Yine daha önce 4 Temmuz olarak açıklanan kura çekimi ise 14 Temmuz Perşembe günü saat 16:00’da Atatürk Parkı içinde bulunan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Nikah/Toplantı salonunda yapılacak” denildi.

Muhtarlıklardan Gelen Talepler Dikkate Alındı

Mahallelerin turnuvaya birden fazla takımla katılması da kararlaştırılırken, turnuvada takım oluşturmak için yeterli sayıda sporcu bulamayan mahalle muhtarlıkları mahallesine sınır olan diğer mahallelerden sporcuyu kadrosuna dahil edebileceği açıklandı.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184